Európske záležitosti

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 5. jún 2020, piatok
 

Výsledková listina národného kola ochranárik 2019

I. kategória: materské školy  

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Ján Pomothy

kresba

Hollého 1246/1 Bánovce n/Bebravou

BN

 

 

 2.

miesto

Samuel Lako

plastické dielo

MŠ Liptovské Sliače

RK

 

 

3.

miesto

Liana Magdaléna Dubovská

koláž

 

MŠ Rúbanisko 2/39, Lučenec

LC

 

 

                                                 
I
I. kategória: základné školy I. stupňa

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

1.

miesto

Filip Bondor 

priestorové dielo

ZŠ J.C.Hronského, Krátka 2, Šaľa

SA

 

 

 2.

miesto

Timotej Jedinák 

priestorové dielo

ZŠ s MŠ Stará Bystrica

CA

 

 

3.

miesto

Dávid Pulik 

priestorové dielo

ZŠ Bajkalská, Prešov

PO

 

 

III. kategória: základné školy II. stupňa  

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Dominika Benková

koláž

ZŠ Korňa

CA

 

 

2.

miesto

Júlia Štupáková

maľba

ZŠ Lúčna 8, Divín

LC

 

 

3.

miesto

Lucia Kisantalová

maľba

ZŠ Jesenské, ul. Mieru

RS

 

 

IV. kategória: špeciálne školy 

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Marianna Pavlíková

maľba

Spojená škola, Palárikova 1, Hlohovec

HC

 

 

2.

miesto

Drahomíra Bartošová

maľba

Spojená základná škola Brezno

BR

 

 

3.

miesto

Vaneska Olachová

maľba

Základná škola Hrnčiarska 795, Stropkov

SP

 

 



Výsledková listina národného kola – internetové hlasovanie

1. kategória: materské školy

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Kristína Kraličová 

kresba

ZŠ a MŠ Kľačany

HC

 

 

 2.

miesto

Nikola Molitorisová 

kresba

MŠ Hanušovce nad Topľou

VT

 

 

3.

miesto

Damian Jozef Főldes 

kresba

MŠ s VJM Nová Stráž, Komárno

KN

 

 

II. kategória: základné školy I. stupňa

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Tobias Savary 

priestorové dielo

ZŠ Komenského Snina

SV

 

 

 2.

miesto

Mia Micáková 

výkres

ZŠ J. Švermu, Michalovce

MI

 

 

3.

miesto

Tamarka Šustáková 

plastické dielo

ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce

ZM

 

 

III. kategória: základné školy II. stupňa

 

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Ela Šulganová

kresba

ZŠ Mojmírova, Zlaté Moravce

ZM

 

 

 2.

miesto

Simona Oračková 

priestorové dielo

ZŠ Podsadek

SL

 

 

3.

miesto

Peter Václavek 

priestorové dielo

ZŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom

NM

 

 

IV. kategória: špeciálne školy  

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

 

 

 1.

miesto

Kristína Stojková 

maľba

ŠZŠ s VJM, Komárno

KN

 

 

2.

miesto

Lea Sopóciová 

maľba

Spojená škola internátna, Bytča

BY

 

 

3.

miesto

Kristína Andrášiová 

kresba

Spojená škola internátna, Prievidza

PD