Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 20. október 2018, Sobota
 

Odbor živnostenského podnikania

 

Zamestnanci:
Meno Funkcia Odbor

Tel.č.

Kancel. E-mail

Janáč Ján JUDr.

Vedúci odboru živnostenského podnikania

036/6357720

221

Jan.Janac@minv.sk, ozpo.lv@minv.sk

Blahušiaková Martina Ing.

Odborný radca

živnostenského podnikania

036/6357726

207

Martina.Blahusiakova@minv.sk

Bujánová Miroslava Mgr.

Samostatný radca

živnostenského podnikania

036/6357727

207

Miroslava.Bujanova@minv.sk

Cimmermannová Vlasta Ing.

Samostatný radca

živnostenského podnikania

036/6357726

207

Vlasta.Cimmermannova@minv.sk

Kováčová Anna Bc.

Odborný radca

živnostenského podnikania

036/6357724

220

Anna.Kovacova3@minv.sk

Lencsésová Helena Mgr.

Odborný radca

živnostenského podnikania

036/6357722

211

Helena.Lencsesova@minv.sk

Svaljavčíková Marta Mgr.

Samostatný radca

živnostenského podnikania

036/6357726

207

Marta.Svaljavcikova@minv.sk

Židuliak Peter Mgr.

Odborný radca

živnostenského podnikania

036/6357723

210

Peter.Ziduliak@minv.sk

Živnostenské podnikanie:

Certifikáty zamestnancov OÚ Levice - ZEP

Formuláre odboru živnostenského podnikania