Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 17. júl 2019, streda
 
Verejná správa / Živnostenské podnikanie / ZEP / Banskobystrický kraj / Okresný úrad Rimavská Sobota

Certifikáty zamestnancov OÚ Rimavská Sobota

Certifikáty zamestnancov OÚ Rimavská Sobota

 

Platné certifikáty:

Ing. Jozef Deli - od 20.04.2017 do 20.04.2018

Ing. Jozef Deli - od 11.09.2017 do 11.09.2018

Ing. Agnesa Csirmazová - od 20.04.2017 do 20.04.2018

Ing. Agnesa Csirmazová - od 11.09.2017 do 11.09.2018

Ján Stehlík - od 20.04.2017 do 20.04.2018

Ing. Ladislav Csomai - 26.06.2017 do 26.06.2018

Mgr. Viera Kočišová - od 20.04.2017 do 20.04.2018

Ing. Róbert Komenda - od 20.04.2017 do 20.04.2018

 

Certifikáty s ukončenou platnosťou:

Ing. Jozef Deli - od 21.04.2016 do 21.04.2017

Ing. Jozef Deli - od 23.04.2015 do 22.04.2016

Ing. Jozef Deli - od 28.04.2014 do 28.04.2015

Ing. Jozef Deli - od 29.04.2010 do 29.04.2011

Ing. Jozef Deli - od 18.04.2011 do 18.04.2012

Ing. Jozef Deli - od 26.04.2012 do 26.04.2013

Ing. Jozef Deli - od 25.04.2013 do 25.04.2014

Ing. Agnesa Csirmazová - od 21.04.2016 do 21.04.2017

Ing. Agnesa Csirmazová - od 23.04.2015 do 22.04.2016

Ing. Agnesa Csirmazová - od 28.04.2014 do 28.04.2015

Ing. Agnesa Csirmazová - od 29.04.2010 do 29.04.2011

Ing. Agnesa Csirmazová - od 28.04.2011 do 27.04.2012

Ing. Agnesa Csirmazová - od 26.04.2012 do 26.04.2013

Ing. Agnesa Csirmazová - od 25.04.2013 do 25.04.2014

Ján Stehlík - od 21.04.2016 do 21.04.2017

Ján Stehlík - od 23.04.2015 do 22.04.2016

Ján Stehlík - od 28.04.2014 do 28.04.2015

Ján Stehlík - od 26.04.2012 do 26.04.2013

Ján Stehlík - od 25.04.2013 do 25.04.2014

Mgr. Viera Kočišová - od 21.04.2016 do 21.04.2017

Mgr. Viera Kočišová - od 23.04.2015 do 22.04.2016

Mgr. Viera Kočišová - od 28.04.2014 do 28.04.2015

Mgr. Viera Krivdová - od 26.04.2012 do 26.04.2013

Mgr. Viera Krivdová - od 25.04.2013 do 25.04.2014

Ing. Róbert Komenda - od 21.04.2016 do 21.04.2017

Ing. Ladislav Kovács - od 23.04.2015 do 22.04.2016

Ing. Ladislav Kovács - od 28.04.2014 do 28.04.2015

Mgr. Lukáš Kvietok - od 28.04.2014 do 28.04.2015 

Bc. Eva Rövidová - od 29.04.2010 do 29.04.2011

Bc. Eva Rövidová - od 28.04.2011 do 27.04.2012

Bc. Eva Rövidová - od 26.04.2012 do 25.02.2013

JUDr. Tatiana Halászová - od 26.04.2012 do 26.04.2013

JUDr. Tatiana Halászová - od 25.04.2013 do 25.04.2014

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]