Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 18. august 2018, Sobota
 

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní svedkov incidentu

20. 02. 2012

Okresné riaditeľstvo PZ Bratislava IV vyšetruje zločin ublíženia na zdraví. K incidentu malo dôjsť dňa 19.02.2012 v čase približne o 01.00 hod. na chodníku pred obytným domom na Hodálovej ulici v Bratislave. Na vyššie uvedenom mieste mali v súčasnosti traja neznámi páchatelia fyzicky napadnúť 33 ročného muža z Bratislavy. Poškodený muž utrpel v dôsledku fyzického napadnutia zranenia, ktoré si vyžiadali okamžitú hospitalizáciu v nemocnici z dobou liečenia viac ako 42 dní. Na základe uvedeného skutku bol vypočutý svedok, ktorý uviedol že v danom čase sa na mieste malo nachádzať viacero osôb, ktoré celý priebeh útoku mali vidieť. Podľa svedka sa na mieste mala nachádzať aj osoba ženského pohlavia, ktorá si mala celý incident fotiť na mobilný telefón.

Popis páchateľov:
V tomto prípade malo ísť o troch mužov neznámej totožnosti vo veku od 20 – 25 rokov. Dvaja z nich mali mať oblečené v čase incidentu tmavé červené zvršky. Jeden z nich mal mať bielu mikinu a mal byť holohlavý. Viac k opisu páchateľov zistené nebolo.

Na základe uvedeného Vás žiadame o pomoc pri hľadaní svedkov tohto incidentu, ktorí môžu byť nápomocní pri stotožnení páchateľov. Akékoľvek bližšie informácie k incidentu, alebo k páchateľom môžete uviesť na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.