Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 22. október 2020, štvrtok
 

Kontakty NP TSP a TP II.

Národný projekt Terénna sociálna práca a terénna práca v obciach s prítomnosťou marginalizovanýh rómskych komunít II. 

 

PaedDr. Ingrid Zubková

hlavná projektová manažérka
Telefón +421 2 509 44968

PhDr. Roman Berka, PhD.

projektový manažér

Ing. Denisa Didiová, MBA

projektová manažérka
Telefón +421 2 509 44958

Mgr. Kristína Chromeková

projektová manažérka
Telefón +421 2 509 44958

Mgr. Tatiana Vantová

projektová manažérka
Telefón +421 51 310 0421

JUDr. Gabriela Baldovská

regionálna koordinátorka/ Spišská Nová Ves
Telefón +421 918 655 946

Mgr. Vladimír Bokša, PhD.

regionálny koordinátor/ Svidník
Telefón +421 918 670 832

Mgr. Agáta Čisárová

regionálna koordinátorka/ Košice
Telefón +421 918 654 272

Mgr. Roman Eštočák

regionálny koordinátor/ Prešov
Telefón +421 918 677 537

RNDr. Norbert Galla

regionálny koordinátor/ Nitra
Telefón +421 918 659 352

PhDr. Miroslava Chovancová

regionálna koordinátorka/ Kežmarok
Telefón +421 918 655 368

PhDr. Slávka Chovancová

regionálna koordinátorka/ Prešov

Mgr. RNDr. Mária Kollárová

regionálna koordinátorka/ Michalovce
Telefón +421 918 671 146

Mgr. Ernest Lakatoš

regionálny koordinátor/Rimavská Sobota
Telefón +421 918 613 753

Mgr. Tomáš Ščuka

regionálny koordinátor/ Spišská Nová Ves
Telefón +421 914 172 851

Mgr. Rastislav Zubaj

regionálny koordinátor/ Humenné
Telefón +421 918 677 493

 

Rozdelenie pôsobnosti regionálnych koordinátorov

 

regionálny koordinátor/regionálna koordinátorka

koordinovaná obec/mesto

JUDr. Gabriela Baldovská

Beniakovce, Bijacovce, Doľany, Hrabušice, Mníšek nad Hnilcom, Nálepkovo, Poprad, Poráč, Rudňany, Smižany, Spišské Tomášovce, Vítkovce, Vydrník

Mgr. Vladimír Bokša, PhD.

Bardejov, Giraltovce, Hlinné, Chmeľov, Kružlová, Lenartov, Marhaň, Medzilaborce, Petrová, Raslavice, Zborov

Mgr. Agáta Čisárová

Bidovce, Čaňa, Drienovec, Jasov, Kecerovce, Košice-Džungľa, Košice-Luník IX., Košice-Šaca, Košické Oľšany, Kráľovce, Medzev, Sokoľany, Trhovište

Mgr. Roman Eštočák

Červenica, Hermanovce, Chmiňany, Chminianske Jakubovany, Jarovnice, Lipany, Malý Slivník, Ostrovany, Pečovská Nová Ves, Ražňany, Rokycany, Sabinov, Šarišské Jastrabie, Žehra

RNDr. Norbert Galla

Bánovce nad Bebravou, Cabaj-Čápor, Hlohovec, Hodruša-Hámre, Komárno, Komjatice, Kozárovce, Levice, Nitra, Sučany, Veľké Blahovo, Zlaté Klasy

PhDr. Miroslava Chovancová

Hniezdne, Holumnica, Huncovce, Ihľany, Jakubany, Kežmarok, Krížová Ves, Ľubica, Markušovce, Podhorany, Rakúsy, Stará Ľubovňa, Stráne pod Tatrami, Toporec

PhDr. Slávka Chovancová

Boliarov, Drienov, Družstevná pri Hornáde, Fričovce, Gelnica, Mirkovce, Petrovany, Richnava, Svinia, Šarišská Poruba, Šarišská Trstená, Tuhrina, Žehňa

Mgr. RNDr. Mária Kollárová

Kráľovský Chlmec, Kuzmice, Malčice, Michalovce, Nacina Ves, Parchovany, Pavlovce nad Uhom, Sečovce, Slavkovce, Sobrance, Trebišov, Veľké Kapušany Zemplínska Teplica, Žbince, Čečehov

Mgr. Ernest Lakatoš

Brezno, Brzotín, Divín, Gemerská Ves, Klenovec, Krásnohorské Podhradie, Licince, Polomka, Šíd, Širkovce, Telgárt, Vaľkovňa, Veľká Ida, Hajnáčka, Kesovce, Martinová

Mgr. Tomáš Ščuka

Bystrany, Hranovnica, Chrasť nad Hornádom, Jánovce, Krompachy, Levoča, Liptovská Teplička, Spišská Nová Ves, Spišská Teplica, Spišský Štiavnik, Veľká Lomnica, Vikartovce, Vtáčkovce

Mgr. Rastislav Zubaj

Banské, Bystré, Čičava, Hencovce, Humenné, Jastrabie nad Topľou, Kamenná Poruba, Malá Domaša, Slovenská Volová, Soľ, Varhaňovce, Zámutov