Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 17. december 2017, Nedeľa
 

Môže akreditovaná osoba vykonávať odbornú prípravu aj mimo školiaceho zariadenia?

13. 05. 2008

Podľa § 80 ods. 2 zákona č. 473/2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti vykonáva akreditovaná osoba odbornú prípravu v školiacom zariadení. Akreditované osoby teda musia vykonávať odbornú prípravu len v školiacom zariadení.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

Srávu o činnosti bezpečnostnej služby za rok 2017 je potrebné doručiť Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky do 31.01.2018.

Prezident PZ

Prezident 
Policajného
zboru
gen. PaedDr. Tibor Gašpar
 >> viac informácií

 

Fotogalérie