Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 30. máj 2016, Pondelok
Sekcie MV SR
 

Odbor starostlivosti o životné prostredie

Sídlo výkonu práce

Dopravná 14, 934 03 Levice

Telefón  036/6355911

Fax
  036/6355922

Pozor - od 1.5.2015 zmena e-mailových adries

Zamestnanci:
Meno Funkcia Odbor Úsek

Tel.č.

Kancelária E-mail

Kéryová Chrenová Adriána Ing.

Vedúca odboru

starostlivosti o životné prostredie

 

036/6355912

412a

Adriana.Keryova@minv.sk    oszp.lv@minv.sk

Červenáková Eva Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Odpadové hospodárstvo, EIA

036/6355913

413

Eva.Cervenakova@minv.sk

Ďurišová Magdaléna Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Ochrana prírody a krajiny

036/6355921

411

Magdalena.Durisova@minv.sk

Göbő Lucia Mgr.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Ochrana ovzdušia

036/6355916

402

Lucia.Gobo@minv.sk

Halabuk Vladimír Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Ochrana prírody a krajiny 

036/6355921

411

Vladimir.Halabuk@minv.sk

Hrúzová Anna

Radca

starostlivosti o životné prostredie

podatelňa 

036/6355911

412

Anna.Hruzova@minv.sk

Chovanová Mária Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Štátna vodná správa 

036/6355915

415

Maria.Chovanova3@minv.sk

Kederová Alena Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Ochrana ovzdušia

036/6355916

402

Alena.Kederova@minv.sk

Nagyová Zita Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Štátna vodná správa, Priemyselné havárie 

036/6355914

414

Zita.Nagyova@minv.sk

Zacharová Daniela Ing.

Odborný radca

starostlivosti o životné prostredie

Odpadové hospodárstvo 

036/6355918

404

Daniela.Zacharova@minv.sk

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy