Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 22. máj 2019, Streda
 

Pozemkový a lesný odbor

Sídlo výkonu práce

Dopravná 14, 934 03 Levice

Telefón 036/6357011 - pozemkový, 036/6357062 - lesný
 
Fax
 036/6305241 - pozemkový, 036/6305242 - lesný

 

Úradné hodiny:

DEŇ

stránkové hodiny

Pondelok

8.00 - 15.00

Utorok

8.00 - 15.00

Streda

8.00 - 17.00

Štvrtok

8.00 - 15.00

Piatok

 8.00 - 14.00 

 

 

Zamestnanci:
Meno Funkcia Odbor

Tel.č.

Kancelária E-mail

Mrkvica Miloš Ing.

Vedúci odboru

pozemkový a lesný

036/6357018

203

Milos.Mrkvica@minv.sk  opl.lv@minv.sk

Adamcsek Zoltán Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357017

221

Zoltan.Adamcsek@minv.sk

Benedová Martina Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357010

218 

Martina.Benedova@minv.sk

Birčák Karol Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357061

214

Karol.Bircak@minv.sk

Brašeňová Ľubica RNDr.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357062

215

Lubica.Brasenova@minv.sk

Deáková Edina Mgr.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357016 

224

Edina.Deakova@minv.sk

Guťanová Beata Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357012

220

Beata.Gutanova@minv.sk

Hancko Juraj Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357017

221

Juraj.Hancko@minv.sk

Kerny Július Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný

036/6357014

219

Julius.Kerny@minv.sk

Štutiková Margita Ing.

Samostatný radca

pozemkový a lesný 

036/6357013 

217

Margita.Stutikova@minv.sk

Telekyová Eva

Hlavný referent

pozemkový a lesný

036/6357011

202

Eva.Telekyova@minv.sk