Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 24. apríl 2024, streda

Futbalový zápas vyhralo futbalové družstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže

20. 04. 2018

03 - Futbalový zápas medzi futbalistami HaZZ a ZVJS

Dňa 18. apríla 2018 o 15:00 sa uskutočnil na futbalovom štadióne v Dubnici nad Váhom odvetný zápas medzi HaZZ a ZVJS. V prvom zápase sa súperi rozišli po remíze 2:2. V odvete náš súper nastúpil oproti prvému zápasu v pozmenenej zostave pripravujúcej sa na Majstrovstvá Európy väzenských služieb vo futbale, ktoré sa uskutočnia v júni v Moldavsku. ZVJS na nás vyrukoval s moderným futbalom a aktívným napádaním. Naši chlapci sa prezentovali bojovným výkonom, ale na rozdiel od nášho súpera nedokázali svoje gólové príležitosti premeniť a po bezgólovom prvom polčase inkasovali v druhom polčase dva góly. Chceme popriať nášmu súperovi úspešné účinkovanie na Majstrovastvách Európy. Futbalové družstvo HaZZ odohrá najbližší zápas v utorok, 24. apríla 2018, o 11:00 na štadióne Antona Malatinského v Trnave proti Spartaku Trnava, ktorý nastúpi v kombinovej zostave bývalých hráčov Spartaka Trnava a juniorov Spartaka Trnava.

Zostava futbalového družstva HaZZ:
Križan, Drienovský (46.min. Ivan), Bestvina, Dubovský, P. Ličko, Urgela, Roháč, Cibuľa, Santoris (46.min. Pacher), Benkovský, Pálenník (60min. M. Ličko)