Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 24. september 2020, štvrtok
 
Splnomocnenec vlády SR pre rómske komunity / Národné projekty / NP Terénna sociálna práca / Archív II.fáza / Výberové konania NP TSP II.fáza

Výberové konania NP TSP II.fáza

Oznámenia o konaní výberových konaní v národnom projekte terénna sociálna práca a terénna práca v obciach s prítomnosťou marginalizovaných rómskych komunít II.

V tejto časti nájdete informácie o výberových konaniach, ktoré v rámci národných projektov už prebiehajú.

Aktuálne výberové konania sú na obsadenie pozícií terénny sociálny pracovník a terénny pracovník v národnom projekte terénna sociálna práca a terénna práca v obciach s prítomnosťou marginalizovaných rómskych komunít II. / ďalej len „NP TSP a TP II.“/.

Výberové konania  v rámci NP TSP a TP II. je potrebné realizovať v súlade s prílohou č. 2 Postup pri obsadzovaní pracovných pozícií Terénny sociálny a Terénny pracovník,  Sprievodcu pre užívateľov zapojených do národného projektu „Terénna sociálna práca a terénna práca v obciach s prítomnosťou marginalizovaných rómskych komunít II.“

 

Mesto/Obec                               Dátum uzávierky na predkladanie žiadostí                      Výberové konanie

Obec Kapušany 29.09. 2020  07.10. 2020 (PDF, 119 kB)
Mesto Trebišov 01.10. 2020  08.10. 2020 (PDF, 880 kB)
Obec Kecerovce 23.09. 2020  29.09. 2020 (PDF, 819 kB)
Obec Drienov 17.09. 2020  21.09. 2020 (PDF, 115 kB)
Mestská časť Košice - Luník IX. 14.09. 2020  23.09. 2020 (PDF, 748 kB)
Mesto Humenné 17.09. 2020  23.09. 2020 (PDF, 748 kB)
Obec Trhovište 07.09. 2020  14.09. 2020 (PDF, 706 kB)
Obec Kecerovce 31.08. 2020  08.09. 2020 (PDF, 821 kB)
Obec Zámutov 31.08. 2020  07.09. 2020 (PDF, 754 kB)
Obec Stráne pod Tatrami - ZRUŠENÉ 02.09. 2020  09.09. 2020 (PDF, 358 kB)
Obec Markušovce 26.08. 2020  03.09. 2020 (PDF, 354 kB)
Obec Vydrník 28.08. 2020  08.09. 2020 (PDF, 671 kB)
Kamenná Poruba - ZRUŠENÉ 19.08. 2020  24.08. 2020 (PDF, 907 kB)
Červenica 21.08. 2020  25.08. 2020 (PDF, 737 kB)
Ľubica 19.08. 2020  02.09. 2020 (PDF, 169 kB)
Čaňa 31.08. 2020  11.09. 2020 (PDF, 847 kB)
Trebišov 06.08. 2020  13.08. 2020 (PDF, 894 kB)
Uzovské Pekľany 04.08. 2020  07.08. 2020 (PDF, 125 kB)
Uzovské Pekľany - ZRUŠENÉ 27.07. 2020  29.07. 2020 (PDF, 135 kB)
Kežmarok 06.08. 2020  12.08. 2020 (PDF, 256 kB)
Trebišov - ZRUŠENÉ 23.07. 2020  29.07. 2020 (PDF, 826 kB)
Veľké Kapušany - ZRUŠENÉ 21.07. 2020  28.07. 2020 (PDF, 752 kB)
Kamenná Poruba 20.07. 2020   23.07. 2020 (PDF, 1 MB) 
Medzev 02.09. 2020  10.09. 2020 (PDF, 990 kB) 
Vikartovce 05.08. 2020  12.08. 2020 (PDF, 888 kB)
Banské 17.07. 2020  24.07. 2020 (PDF, 654 kB)
Ďurďoš 09.07. 2020  14.07. 2020 (PDF, 914 kB)
Chrasť nad Hornádom 22.07. 2020  28.07. 2020 (PDF, 626 kB)
Rudňany 17.07. 2020  23.07. 2020 (PDF, 589 kB)
Hranovnica 20.07. 2020 27.07. 2020 (PDF, 640 kB)
Medzev - ZRUŠENÉ 08.07. 2020  16.07. 2020 (PDF, 989 kB)
Ďurďoš 19.06. 2020  25.06. 2020 (PDF, 914 kB)
Richnava 30.06. 2020  21.07. 2020 (PDF, 107 kB)
Medzilaborce 18.06. 2020  24.06. 2020 (PDF, 98 kB)
Sedliská 17.06. 2020  24.06. 2020 (PDF, 912 kB)
Vechec 17.06. 2020  23.06. 2020 (PDF, 314 kB)
Vydrník 19.06. 2020  30.06. 2020 (PDF, 813 kB)
Mirkovce 22.06. 2020  26.06. 2020 (PDF, 144 kB)
Švedlár 19.06. 2020  29.06. 2020 (PDF, 736 kB)
Bidovce 12.06. 2020  22.06. 2020 (PDF, 742 kB)

Krížová Ves Aktualizácia

12.06. 2020  22.06. 2020 (PDF, 81 kB)

Krížová Ves 

12.06. 2020  18.06. 2020 (PDF, 356 kB)
Levice 23.06. 2020  30.06. 2020 (PDF, 665 kB)
Sabinov 16.06. 2020  22.06. 2020 (PDF, 741 kB)
Čečehov 09.06. 2020  16.06. 2020 (PDF, 851 kB)
Trebišov 19.06. 2020  29.06. 2020 (PDF, 750 kB)
Hajnáčka 16.06. 2020  22.06. 2020 (PDF, 692 kB)
Veľké Kapušany 09.06. 2020  15.06. 2020 (PDF, 750 kB)
Družstevná pri Hornáde 29.05. 2020  04.06. 2020 (PDF, 125 kB)
Divín 17.03. 2020  24.03. 2020 (PDF, 827 kB)
Krížová Ves 13.03. 2020   18.03. 2020 (PDF, 351 kB)
Hranovnica 18.03. 2020   24.03. 2020 (PDF, 625 kB)
Humenné 06.03. 2020   13.03. 2020 (PDF, 808 kB)
Čaňa 11.03. 2020  18.03. 2020 (PDF, 825 kB)
Vydrník 16.03. 2020   24.03. 2020 (PDF, 284 kB)
Bidovce 09.03. 2020  16.03. 2020 (PDF, 741 kB)
Červenica 09.03. 2020   12.03. 2020 (PDF, 798 kB)
Divín 27.02. 2020   03.03. 2020 (PDF, 832 kB)
Pečovská Nová Ves 05.03. 2020   09.03. 2020 (PDF, 740 kB)
Nálepkovo 05.03. 2020  17.03. 2020 (PDF, 715 kB)
Boliarov 25.02. 2020   03.03. 2020 (PDF, 871 kB)
Brzotín 20.02. 2020   25.02. 2020 (PDF, 326 kB)
Jakubany 04.03. 2020   09.03. 2020 (PDF, 356 kB)
Kecerovce 24.02. 2020  02.03. 2020 (PDF, 797 kB)
Bystré 14.02. 2020   21.02. 2020 (PDF, 606 kB)
Kamenná Poruba  07.02. 2020  11.02. 2020 (PDF, 782 kB)
Parchovany 07.02. 2020   17.02. 2020 (PDF, 689 kB)
Družstevná pri Hornáde  14.02. 2020 18.02. 2020 (PDF, 2 MB)
Veľké Kapušany 10.02. 2020  14.02.2020 (PDF, 752 kB)
Žehra 07.02. 2020  11.02. 2020 (PDF, 819 kB)
Petrová  07.02. 2020 13.02. 2020 (PDF, 740 kB)
Krásnohorské Podhradie 06.02. 2020 17.02. 2020 (PDF, 825 kB)
Markušovce 06.02. 2020 11.02. 2020 (PDF, 691 kB)
Čaňa 03.02. 2020 11.02. 2020 (PDF, 819 kB)
Rudňany 31.01. 2020 10.02. 2020 (PDF, 600 kB)
Liptovská Teplička 28.01. 2020 05.02. 2020 (PDF, 628 kB)
Vydrník 28.01. 2020 04.02. 2020 (PDF, 621 kB)
Sokoľany 28.01. 2020 05.02. 2020 (PDF, 738 kB)
Rakúsy 27.01. 2020 31.01. 2020 (PDF, 572 kB)
Krížová Ves 22.01. 2020  27.01. 2020 (PDF, 355 kB)
Brezno 16.01. 2020 22.01. 2020 (PDF, 733 kB)
Vechec 16.01. 2020  21.01. 2020 (PDF, 924 kB)
Nitra 15.01. 2020  21.01.2020 (PDF, 664 kB)
Jánovce 15.01. 2020 21.01. 2020 (PDF, 577 kB)
Hlinné 15.01. 2020  20.01. 2020 (PDF, 912 kB)
Gelnica 14.01. 2020 21.01. 2020 (PDF, 590 kB)
Varhaňovce 13.01. 2020  16.01. 2020 (PDF, 765 kB)
Smižany 08.01. 2020  14.01.2020 (PDF, 602 kB)
Hencovce 03.01. 2020 14.01.2020 (PDF, 845 kB)
Luník IX, Košice  03.01. 2020  10.01. 2020 (PDF, 735 kB)
Chmiňany  31.12. 2019 07.01. 2020 (PDF, 715 kB)

Kráľovský Chlmec

30.12. 2019

08.01. 2020 (PDF, 599 kB)

Komárno

 20.12. 2019

 13.01. 2020 (PDF, 587 kB)

Toporec  

17.12. 2019

 20.12. 2019 (PDF, 356 kB)

Mirkovce

16.12. 2019

 20.12.2019 (PDF, 802 kB)

Košice - Šaca

11.12. 2019

 17.12. 2019 (PDF, 931 kB)

Veľká Ida

11.12. 2019

 18.12. 2019 (PDF, 1 MB)

Čičava

11.12. 2019

 16.12. 2019 (DOC, 157 kB)

Drienovec

10.12. 2019

16.12. 2019 (PDF, 818 kB)

Banské

11.12. 2019

13.12. 2019 (PDF, 647 kB)

Bardejov

 05.12. 2019

 11.12. 2019 (PDF, 109 kB)

Kežmarok

03.12 2019

11.12. 2019 (PDF, 466 kB)

Rudňany

 03.12. 2019

 16.12. 2019 (PDF, 621 kB)

Malá Domaša

 02.12. 2019

 05.12. 2019 (DOC, 154 kB)

Šarišské Jastrabie

 25.11. 2019

 29.11. 2019 (PDF, 347 kB)

Stará Ľubovňa

 25.11. 2019

 28.11. 2019 (PDF, 347 kB)

Kamená Poruba

 25.11. 2019

 27.11. 2019 (PDF, 842 kB)

Nitra

 05.12. 2019

 13.12. 2019 (PDF, 671 kB)

Košické Oľšany

18.11. 2019

22.11. 2019 (PDF, 848 kB)

Slovenská Volová

18.11. 2019

21.11. 2019 (PDF, 1 MB)

Veľké Kapušany

15.11. 2019

20.11. 2019 (PDF, 659 kB)

Ľubica

13.11. 2019

19.11. 2019 (PDF, 354 kB)

Žbince

08.11. 2019

13.11. 2019 (PDF, 842 kB)