Európske záležitosti

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 24. november 2020, utorok
 

Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany 2018

 Do súťaže sa zapojilo 1050 škôl, spolu bolo 8147 diel.

ochranarik2018_3      ochranarik2018_4

ochranarik2018_2      ochranarik2018_1

1. kategória: materské školy

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Leonie Miháliková, 5 rokov

 

priestorové dielo

MŠ Pezinská č.1, Svätý Jur

 

pedagóg: Jana Nemčovičová

PK

 

 

 

2.

miesto

Ján Konuš, 6 rokov, D-trieda – Motýliky

 

priestorové dielo

MŠ Dr. Jánskeho č.8, Žiar nad Hronom

 

pedagóg: Mgr. Jana Binderová a Silvia Klobušická

ZH

 

 

3.

miesto

Stella Kainová, 6 rokov

 

plastické dielo

MŠ Plavecký Štvrtok

 

pedagóg: Mgr. Zuzana Zaičková

MA

 

 

  

 2. kategória: základné školy I. stupňa

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Tobias Savary, 7 rokov, 2.ročník

 

priestorové dielo

ZŠ Komenského Snina

 

pedagóg: Ľubica Hrešková

SV

 

 

 

2.

miesto

Juraj Szabó, 7 rokov, 2.ročník

 

priestorové dielo

ZŠ Dolné Saliby

 

pedagóg: PaedDr. Andrea Benkovičová

GA

 

 

3.

miesto

Stella Hupková, 8 rokov, 3.ročník

 

kresba

ZŠ Jašíka, Partizánske

 

pedagóg: Mgr. Hatalová

PE

 

 

  

3. kategória: základné školy II. stupňa

 

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Sára Čubyrková, 13 rokov, 7.ročník

 

priestorové dielo

ZŠ Orešie č.3, Pezinok

 

pedagóg: Ing. Ivana Feketeová

PK

 

 

 

2.

miesto

Adam Kovaľ, 13 rokov

 

maľba

ZŠ Tajovského, Senec

 

pedagóg: Mgr. Blahová

SC

 

 

3.

miesto

Patrícia Fodorová, 14 rokov, 8.ročník

 

maľba

ZŠ Skačany

 

pedagóg: Mgr. Homolová

PE

 

 

 

4. kategória: špeciálne školy

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Roman Adam, 12 rokov, 7.ročník

 

priestorové dielo

Základná špeciálna škola Tyršova 1, Sobrance

 

pedagóg: Mgr. Alena Olejová

SO

 

 

 

2.

miesto

Lukáš Kopúnek, 10 rokov

 

maľba

Spojená špeciálna škola Senec

 

pedagóg: Mgr. Edita Belková

SC

 

 

3.

miesto

Tomáš Parák, 16 rokov, 9.ročník

 

plastické dielo

Spojená škola ŠZŠsMŠ Čajkovského 50, Trnava

 

pedagóg: Mgr. Eva Špačková

TT

 

 

 

Výsledková listina národného kola – internetové facebook hlasovanie

1. kategória: materské školy

 

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Zara Muravská, 6 rokov

 

maľba - leporelo

MŠ Hanušovce nad Topľou

 

pedagóg: Katarína Bindasová

VT

 

 

 

2.

miesto

Filip Nyitray, 6 rokov

 

priestorové dielo

MŠ Gagarinova, Sobrance

 

pedagóg: Mgr. Zuzana Kačuriková

SO

 

 

3.

miesto

Roman Gódor, 6 rokov

 

kresba

MŠ s VJM Nová Stráž, Komárno

 

pedagóg: Alžbeta Majorová

KN

 

 


2. kategória: základné školy I. stupňa

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Tobias Savary, 7 rokov, 2.ročník

 

priestorové dielo

ZŠ Komenského Snina

 

pedagóg: Ľubica Hrešková

SV

 

 

 

2.

miesto

Rebeca Černáková, 7 rokov, 2.ročník

 

koláž

ZŠ Martin nad Žitavou

 

Pedagóg: Zuzana Zbonková

ZM

 

 

3.

miesto

Mário Pečalka, 7rokov, 2.ročník

 

maľba

ZŠ Rudina

 

Pedagóg:Mgr. Slava Pečalková

KM

 

 

 

3. kategória: základné školy II. stupňa

 

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Bianka Brudňáková, 11.rokov, 6 ročník

 

kresba

SZŠ Giraltovce

 

pedagóg: Mgr. Dominika Ondrejovská

SK

 

 

 

2.

miesto

Daniel Ďurinka, 13 rokov, 8 ročník

 

maľba

ZŠ Rudina

 

pedagóg:Mgr. Slava Pečalková

KM

 

 

3.

miesto

Veronika Kalinová, 12 rokov, 6 ročník

 

 

Spojená škola ZŠsMŠ Ľ. Štúra Dudince

 

pedagóg: Mgr. Milota Antonická

KA

 

 


4. kategória: špeciálne školy

 

umiestnenie

meno a priezvisko

škola

 

vek/trieda

meno učiteľa

 

1.

miesto

Pamela Štrkáčová, 13 rokov

 

kresba koláž

Spojená škola internátna, Bytča

 

 

BY

 

 

 

2.

miesto

Miroslav Laurenčík, 15 rokov

 

kresba

ZŠ Lovinobaňa, špeciálna trieda

 

pedagóg: Mgr. Katarína Šišáková

LC

 

 

3.

miesto

Roman Adam, 12 rokov, 7.ročník

 

priestorové dielo

Základná špeciálna škola Tyršova 1, Sobrance

 

pedagóg: Mgr. Alena Olejová

SO