Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 15. jún 2021, utorok
 

Monitoring počas MS v ľadovom hokeji v Košiciach - apríl, máj 2011

Počas MS 2011 v ľadovom hokeji zabezpečovali príslušníci Záchrannej brigády Hasičského a Záchranného Zboru v Humennom v spolupráci s pracovníkmi Kontrolného chemického laboratória CO v Jasove chemický a radiačný monitoring vnútorných priestorov Steel Arény v Košiciach.

Počas 24 zápasov, ktoré sa tu odohrali v čase od 29. apríla do 9. mája 2011, sa tu naši príslušníci podieľali na vykonávaní komplexných prehliadok priestorov Steel Arény. Okrem toho v spolupráci s pracovníkmi kontrolného chemického laboratória a príslušníkmi Policajného zboru vykonávali kontroly potravín a nápojov navážaných do priestorov Steel Arény.

Cieľom opatrení bolo zabrániť vzniku nepredvídateľnej mimoriadnej udalosti a realizovať potrebné opatrenia pri podozrení alebo výskyte chemického, biologického alebo radiačného terorizmu. Počas analýz údajov z meracích prístrojov nebol zaznamenaný výskyt nebezpečných látok.


 

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)