Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 13. jún 2021, nedeľa
 

Deň otvorených dverí 2014

Pri príležitosti osláv sviatku svätého Floriána – patróna hasičov pripravila Záchranná brigáda Hasičského a záchranného zboru v Malackách spoločne s Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Malackách Deň otvorených dverí pre mládež a ostatnú verejnosť Malaciek a okolia.

Akcia sa uskutočnila 13. mája 2014 v priestoroch záchrannej brigády a zúčastnilo sa na nej 703 zaevidovaných návštevníkov.

Program Dňa otvorených dverí spestrili ukážkou činnosti služobných psov a koní príslušníci Odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru, za čo im aj touto cestou v mene návštevníkov ďakujeme.

Svätý Florián – patrón hasičov, asi držal nad Dňom otvorených dverí svoju ochrannú ruku, lebo napriek predpovedi premenlivého počasia, prvé kvapky dažďa začali padať až tesne po skončení pripraveného programu.

Svojou disciplinovanosťou sa hlavne malí návštevníci pričinili o bezpečný priebeh pripraveného programu a tak sa organizátori môžu tešiť na ďalší ročník Dňa otvorených dverí v roku 2015.

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)