Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 9. december 2019, pondelok
 

Odbor všeobecnej vnútornej správy

 

Zamestnanci:

Meno

Funkcia Odbor

Tel.č.

Kancelária E-mail

Ziková Lujza Ing.

Vedúca odboru

všeobecnej vnútornej správy

036/6357730

206

Lujza.Zikova@minv.sk  ovvs.lv@minv.sk

Baltazárová Zlatica Mgr.

Hlavný radca

všeobecnej vnútornej správy

036/7411050 Šahy  036/7711268  Želiezovce

 

 

Zlatica.Baltazarova@minv.sk  spsahy.lv@minv.sk spzeliezovce.lv@minv.sk

Bónová Lenka Mgr.

Hlavný radca

všeobecnej vnútornej správy

036/6357733

202

Lenka.Bonova@minv.sk

Kurczová Marta Mgr.

Radca

všeobecnej vnútornej správy

036/6357734

201 

Marta.Kurczova@minv.sk

Rajnohová Silvia Ing.

Hlavný radca

všeobecnej vnútornej správy

036/6357731

204

Silvia.Rajnohova@minv.sk

Sallaiová Adriana Mgr.

Samostatný radca

všeobecnej vnútornej správy

036/6357734

201

Adriana.Sallaiova@minv.sk

Švaralová Miroslava Ing. 

Odborný radca

všeobecnej vnútornej správy

036/6357732

203

Miroslava.Svaralova@minv.sk

Ukropová Janka Ing.

Hlavný radca

všeobecnej vnútornej správy

 036/6357731

204

Janka.Ukropova@minv.sk

 

Náplň činnosti odboru všeobecnej vnútornej správy (PDF, 223 kB)