Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 6. júl 2020, pondelok
 

Odbor živnostenského podnikania

 

Zamestnanci:
Meno Funkcia Odbor

Tel.č.

Kancel. E-mail

Janáč Ján JUDr.

Vedúci odboru živnostenského podnikania

0961322020

 

Jan.Janac@minv.sk, ozpo.lv@minv.sk

Blahušiaková Martina Ing.

Hlavný radca

živnostenského podnikania

0961322022

 

Martina.Blahusiakova@minv.sk

Bujánová Miroslava Mgr.

Samostatný radca

živnostenského podnikania

0961322022

 

Miroslava.Bujanova@minv.sk

Cimmermannová Vlasta Ing.

Hlavný radca

živnostenského podnikania

0961322023

 

Vlasta.Cimmermannova@minv.sk

Kováčová Anna Bc.

Samostatný radca

živnostenského podnikania

0961322021

 

Anna.Kovacova3@minv.sk

Lencsésová Helena Mgr.

Hlavný radca

živnostenského podnikania

0961322021

 

Helena.Lencsesova@minv.sk

Židuliak Peter Mgr.

Hlavný radca

živnostenského podnikania

0961322023

 

Peter.Ziduliak@minv.sk

Živnostenské podnikanie:

Informácia pre podnikateľov (PDF, 266 kB)

Certifikáty zamestnancov OÚ Levice - ZEP

Formuláre odboru živnostenského podnikania