Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 26. október 2021, utorok
 

Kontakty NP TSP a TP II.

Národný projekt Terénna sociálna práca a terénna práca v obciach s prítomnosťou marginalizovanýh rómskych komunít II. 

 

 

Rozdelenie pôsobnosti regionálnych koordinátorov

 

regionálny koordinátor/regionálna koordinátorka

koordinovaná obec/mesto

Mgr. Milan Balog

Beniakovce, Bidovce, Boliarov, Družstevná pri Hornáde, Košice - Luník IX, Košice- Ťahanovce, Nálepkovo, Poráč, Rudňany, Švedlár, Veľká Ida, Vtáčkovce, Zemlínska Teplica

Mgr. Vladimír Bokša, PhD.

Bardejov, Giraltovce, Hlinné, Chmeľov, Kružlová, Lenartov, Marhaň, Medzilaborce, Petrová, Raslavice, Zborov

Mgr. Agáta Čisárová

Bidovce, Čaňa, Drienovec, Jasov, Kecerovce, Košice-Džungľa, Košice-Luník IX., Košice-Šaca, Košické Oľšany, Kráľovce, Medzev, Sokoľany, Trhovište

Mgr. Roman Eštočák

Bijacovce, Červenica, Hermanovce, Chmiňany, Chminianske Jakubovany, Jarovnice, Lipany, Malý Slivník, Ostrovany, Pečovská Nová Ves, Ražňany, Rokycany, Sabinov, Šarišské Jastrabie, Žehra

RNDr. Norbert Galla

Bánovce nad Bebravou, Cabaj-Čápor, Hlohovec, Hodruša-Hámre, Komárno, Komjatice, Kozárovce, Levice, Nitra, Sučany, Veľké Blahovo, Zlaté Klasy

PhDr. Miroslava Chovancová

Hniezdne, Holumnica, Hrabušice, Huncovce, Ihľany, Jakubany, Kežmarok, Krížová Ves, Ľubica, Markušovce, Podhorany, Rakúsy, Stará Ľubovňa, Stráne pod Tatrami, Toporec

PhDr. Slávka Chovancová

Boliarov, Doľany, Drienov, Družstevná pri Hornáde, Fričovce, Gelnica, Mníšek nad Hnilcom, Mirkovce, Petrovany, Richnava, Svinia, Šarišská Poruba, Šarišská Trstená, Tuhrina, Vítkovce,  Žehňa

Mgr. RNDr. Mária Kollárová

Kráľovský Chlmec, Kuzmice, Malčice, Michalovce, Nacina Ves, Parchovany, Pavlovce nad Uhom, Sečovce, Slavkovce, Sobrance, Trebišov, Veľké Kapušany Zemplínska Teplica, Žbince, Čečehov

Mgr. Ernest Lakatoš

Brezno, Brzotín, Divín, Gemerská Ves, Klenovec, Krásnohorské Podhradie, Licince, Polomka, Šíd, Širkovce, Telgárt, Vaľkovňa, Veľká Ida, Hajnáčka, Kesovce, Martinová

Mgr. Tomáš Ščuka

Bystrany, Hranovnica, Chrasť nad Hornádom, Jánovce, Krompachy, Levoča, Liptovská Teplička, Poprad, Smižany, Spišská Nová Ves, Spišská Teplica, Spišské Tomášovce, Spišský Štiavnik, Veľká Lomnica, Vikartovce, Vtáčkovce, Vydrník

Mgr. Rastislav Zubaj

Banské, Bystré, Čičava, Hencovce, Humenné, Jastrabie nad Topľou, Kamenná Poruba, Malá Domaša, Slovenská Volová, Soľ, Varhaňovce, Zámutov