Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 5. december 2019, štvrtok
 

Pozemkový a lesný odbor

Sídlo výkonu práce

Dopravná 14, 934 03 Levice

Telefón 036/6357011 - pozemkový, 036/6357062 - lesný
 
Fax
 036/6305241 - pozemkový, 036/6305242 - lesný

 

Zamestnanci:
Meno Funkcia Oddelenie

Tel.č.

Kancelária E-mail

Mrkvica Miloš Ing.

Vedúci odboru

 

036/6357018

203

Milos.Mrkvica@minv.sk  opl.lv@minv.sk

Adamcsek Zoltán Ing.

Hlavný radca

pozemkové

036/6357017

221

Zoltan.Adamcsek@minv.sk

Benedová Martina Ing.

Hlavný radca

pozemkové

036/6357010

218 

Martina.Benedova@minv.sk

Birčák Karol Ing.

Hlavný radca

lesné

036/6357061

216

Karol.Bircak@minv.sk

Brašeňová Ľubica RNDr.

Vedúca oddelenia

lesné

036/6357062

215

Lubica.Brasenova@minv.sk

Deáková Edina Mgr.

Samostatný radca

pozemkové

036/6357016 

224

Edina.Deakova@minv.sk

Chudá Andrea Mgr. 

Hlavný radca

pozemkové 

036/6357016 

224 

Andrea.Chuda2@minv.sk

Guťanová Beata Ing.

Hlavný radca

pozemkové

036/6357012

220

Beata.Gutanova@minv.sk

Hancko Juraj Ing.

Hlavný radca

pozemkové

036/6357017

221

Juraj.Hancko@minv.sk

Kerny Július Ing.

Vedúci oddelenia

pozemkové

036/6357014

219

Julius.Kerny@minv.sk

Mesároš Jaroslav Ing.

Samostatný radca

pozemkové 

036/6355922 

214 

Julius.Mesaros@minv.sk

Štutiková Margita Ing.

Hlavný radca

pozemkové 

036/6357013 

217

Margita.Stutikova@minv.sk

Telekyová Eva

Hlavný referent

lesné

036/6357011

202

Eva.Telekyova@minv.sk

Várdai Adrián Ing. 

Hlavný radca 

lesné 

036/6357061 

216

Adrian.Vardai@minv.sk