Splnomocnenec vlády sa zúčastnil

12. 11. 2015

Splnomocnenec  vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti Mgr. Martin Giertl  sa dňa 09. novembra 2015 zúčastnil na podujatí s názvom Ľudsko-právne hodnoty a postoje v práci ľudí zamestnaných vo verejnej správe a verejných inštitúciách, ktoré organizovalo občianske združenie Občan, demokracia a zodpovednosť. Podujatie bolo zamerané na tému ľudských práv, ktorá je v súčasnosti veľkou výzvou pre ľudí mnohých profesií.