Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 28. február 2021, nedeľa
 

Služby pre verejnosť

Organizačné opatrenia Štátneho archívu v Trnave na minimalizáciu dôsledkov ochorenia COVID-19 platné od 8. februára 2021:

 1. Bádateľňa Štátneho archívu v Trnave je zatvorená až do odvolania.
 2. Pokiaľ je to možné, odporúča sa pri komunikácii s archívom využívať telefonickú alebo elektronickú komunikáciu, prípadne poštové služby.
 3. Vstup do archívu a pobyt v bádateľni archívu je možný len s vlastnými ochrannými prostriedkami – riadne nasadené rúško alebo FFP filter bez výdychového ventilu, a to po celú dobu zotrvania v archíve.
 4. Návštevník je povinný preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 7 dní, alebo platným potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19, alebo potvrdením o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19, prípadne platným potvrdením o zdravotných kontraindikáciách, ktoré neumožňujú vykonanie testu na COVID-19.
 5. V prípade platenia poplatkov sa odporúča bádateľom realizovať platbu elektronicky alebo mať pripravenú presnú sumu poplatku, z dôvodu eliminácie kontaktu s bankovkami a mincami.
 6. Archív si vyhradzuje právo neumožniť alebo zrušiť vstup osobám, ktoré nebudú akýmkoľvek spôsobom dodržiavať alebo budú porušovať niektoré z vyššie uvedených nariadení.
 7. Archív zabezpečí zvýšenú hygienu priestorov ‒ vo zvýšenej miere udržiavanie čistoty celého priestoru bádateľne archívu a priestorov na manipuláciu s dokumentmi a ich pravidelnú dezinfekciu (najmä zábradlia na schodiskách, kľučiek, výpožičného pultu, rukovätí transportných vozíkov a odkladacích plôch, WC priestorov). 
 8. Archív zabezpečí zberný kôš na použité rukavice a iný ochranný materiál.
 9. Zamestnanci archívu musia dodržiavať všetky nariadenia týkajúce sa dodržiavania ochranných pracovných pomôcok a hygienických opatrení (pokiaľ bude zabezpečený ich dostatočný počet) a pokyny vedúceho zamestnanca k zamedzeniu šírenia sa infekcie: používať ochranné pomôcky, predovšetkým rukavice a rúška, dôkladne si umývať ruky mydlom a teplou vodou, nedotýkať sa rukami ani ochrannými rukavicami tváre, očí, úst a pod., dodržiavať osobnú hygienu.

Toto usmernenie platí od 8. februára 2021.

 

Služby pre verejnosť:

 • Poskytovanie informácií
 • Príjem žiadostí o kópie dokladov
 • Štúdium dokumentov
 • Konzultácie

Podateľňa:

   Pondelok            8:00 – 15:30 hod.

   Utorok                8:00 – 15:30 hod.

   Streda                8:00 – 15:30 hod.

   Štvrtok               8:00 – 15:30 hod.

   Piatok                nestránkový deň

Bádateľňa:

   Pondelok            8:00 – 15:00 hod.

   Utorok                8:00 – 15:00 hod.

   Streda                8:00 – 15:00 hod.

   Štvrtok               8:00 – 15:00 hod.

   Piatok                nestránkový deň

Prestávka 11:00 - 12:00 hod.

Kontaktné tel. č.:
033/551 11 80
033/551 15 03

e-mail: archiv.tt@minv.sk

 

[Späť]

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)