Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 20. január 2019, Nedeľa
 

Security Bratislava 2016

08. 09. 2016

V dňoch 7. – 9.  septembra 2016  sa v kongresovom centre Grandhotela Pressburg v Bratislave koná jubilejný 20. ročník medzinárodného veľtrhu zabezpečovacej, požiarnej techniky a informačnej bezpečnosti Security Bratislava. Súčasťou veľtrhu bude tiež 13. ročník  medzinárodného sympózia usporiadaného  Akadémiou policajného zboru v Bratislave.

Nad veľtrhom prevzalo odbornú záštitu Ministerstvo vnútra SR ako spoluzakladateľ akcie. Podujatie v stredu 7. septembra slávnostne otvorila štátna tajomníčka MV SR Denisa Saková. „Najviac ma asi zaujali rôzne technologické pokroky v rámci kamerových systémov, je tu nainštalovaná kamera, ktorá má záber 360 stupňov. Potom to boli zabezpečovacie systémy, ktoré sa dajú použiť na rôzne systémy stravovania, dochádzkové systémy a zvýšenie kvality služieb pre našich zamestnancov,“ uviedla.

Počas veľtrhu sa budú konať semináre Požiarna bezpečnosť, informačná bezpečnosť. Odporúčame všetkým záujemcom absolvovať seminár pod názvom Kybernetická bezpečnosť 2016, ktorý sa pripravuje v  spolupráci  slovenských a českých špecialistov pre  IT bezpečnosť.

Súčasťou akcie bude tiež vyhodnotenie Národnej ceny - PRIX Security 2016. Takmer 70 domácich a zahraničných vystavovateľov predstaví produkty viac ako 250 výrobcov zabezpečovacej a požiarnej techniky s použitím nielen pre civilný sektor, ale aj techniku pre špeciálne použitie pre záchranárske a bezpečnostne zložky obrany štátu.

Bližšie informácie na www.securitybratislava.sk

 

 

 
 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy