Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 25. jún 2024, utorok
 

Mestá a obce okresu

 

Kontaktné údaje

Legenda: * sídlo matričného úradu

P.č.

 Mesto - obec Adresa  mestského - obecného úradu

P S Č

 Primátor - starosta

Telefonický kontakt  E-mail adresy

1.

 Michalovce*

 Nám.Osloboditeľov 30 071 01  Mgr. Miroslav Dufinec 68 64 111  TA.G4HA4@G4HA4@

2.

 Bajany

 Bajany č. 163 072 54  Ibolyia Bosnáková 64 94 231  TA.4S3JFJ@E3SZS2HF@

3.

 Baškovce

 Baškovce č. 29 073 01  Peter Báthory, MBA 65 22 337  TA.YQ1FTAS2@SKAFLSKA@

4.

 Bánovce nad Ond.

 Bánovce n/O č. 191 072 04  Ľudmila Ďurčáková 64 95 311

 4FQ.RGS4I@HF1SP3FPS3YQ1F3S2@

5.

 Beňatina

 Beňatina č. 10 072 64  Štefan Minčák 65 82 506  TA.Y3GR3FAFTYR@S3GKS3Y2@

6.

 Beša

 Beša č. 107 076 72  Attila Zsiro 63 95 258  4FQ.RGS4I@HQF.SAY2@

7.

 Bežovce*

 Bežovce č. 184 072 53  MVDr. Luděk Hamšík 65 90 219  TA.Y3GR3FAFTYR@YQ1FJY2HF@

8.

 Blatná Polianka

 Blatná Polianka č. 94 072 44  Jozef Komárik 65 97 203  TA.Y3GR3FAFTYR@ST3SGRFDS3KSR2@
9.  Blatné Remety  Blatné Remety č. 26 072 44  Mgr. Radoslav Gunár 65 97 235  4FQ.RGS4I@cEKY4YLY3KSR2@
10.  Blatné Revištia  Blatné Revištia č. 86 072 43  Mária Húsková 65 97 220  TA.KY3G4@SGKAG1YL.R2@
11.  Bracovce*  Bracovce č. 275 072 05  PhDr. Ivana Kolesňáčová 64 95 318  TA.4HLK3YQ@YQ1FQSL2QY2F@
12.  Budince  Budince č. 25 076 77  Lóránt Juhász 63 80 136  TA.4HLK3YQ@YQ3GPH2QY2F@
13.  Budkovce*  Budkovce č. 244 072 15  Ján Lörinc 64 93 204  TA.4HLK3YQ@YQ1FTPH2QY2F@
14.  Bunkovce  Bunkovce č. 103 072 44   Václav Ličko 65 97 345  TA.YQ1FT3H2@QY2F@
15.  Čečehov  Čečehov č. 74 072 11  Stanislav Mráz 64 90 201  TA.1FUYQYQ@1FUYQYQ@
16.  Čičarovce  Čičarovce č. 90 076 71  Vincent Hajdók 63 83 170  4FQ.RGS4I@YQ1FLSQGQ.SKAFLSKA@
17.  Čierne Pole  Čierne Pole č. 16 079 01  Ing. Vladimír Vinco 63 83 222  TA.4HLK3YQ@YRFDY3LYGQ@
18.  Drahňov  Drahňov č. 154 076 74  Tibor Jasovsky 63 95 388  4FQ.RGS4I@KSGLSKYLTYA.1F3USLPQY2F@
19.  Dúbravka  Dúbravka č. 88 072 15  Ing. Stanislav Bajužik 64 93 112  HY.ST1SL2HPQY2F@ST1SL2HPQY2F@
20.  Falkušovce  Falkušovce č. 179 072 05  Ing. Silvia Jaššová 64 96 101  TA.4HLK3YQ@YQ1FAHTRSOHQF@
21.  Fekišovce  Fekišovce č. 26 072 33  Miloslava Fedorová 65 96 242  TA.4JA@YQ1FAGTYO.QY2F@
22.  Hatalov  Hatalov č. 185 072 16  Vladimír Kováč 64 93 284  4FQ.RGS4I@1FRSKSU.QY2F@
23.  Hažín  Hažín č. 122 072 34  Ing. Marianna Šimková 64 71 287  4FQ.RGS4I@3GJSUQY2F@
24.  Hlivištia  Hlivištia č. 73 073 01  Mgr. Miroslav Džuba 65 22 317  TA.SGKAG1GRUQY2F@QY2F@
25.  Hnojné  Hnojné č. 24 072 33  Mgr. Mária Raškovská 65 96 240  4FQ.RGS4I@0vY3ZF3UQY2F@
26.  Horňa  Horňa č. 50 073 01  Ján Varga 65 22 293  TA.4HPLYK3G@S3LFU@
27.  Horovce  Horovce č. 25 072 02  Erik Timko 64 95 731  TA.YQ1FLFUQY2F@QY2F@
28.  Husák  Husák č. 25 072 51  Ing. Michal Copák 65 93 272  TA.Y3GR3FAFTYR@TSAHUQY2F@
29.  Choňkovce  Choňkovce č. 180 072 63  Radoslav Hvožďak 65 22 510  TA.KY3G4@YQ1FT3FUQHF@
30.  Iňačovce  Iňačovce č. 141 072 11  Ing. Martin Gerzanič 64 80 221  TA.Y3GR3FAFTYR@YQ1FQS3GQY2F@
31.  Inovce  Inovce č. 28 072 64  Ján Chrapovič 65 82 514  TA.YQ1F3G@YQ1F3G@
32. Ižkovce  Ižkovce č. 56 076 72  Štefan Šipoš 63 95 242  TA.4HLK3YQ@YQ1FTJG.HQF@
33.  Jasenov  Jasenov č. 47 072 42  Michal Šabák 65 96 258  TA.KAFD@c1F3YASZ@
34.  Jastrabie pri Mich.  Jastrabie pri M. č.53 072 11  Milan Kočiško 64 90 225  4FQ.RGS4I@YG2SLKASZQY2F@
35.  Jenkovce  Jenkovce č. 200 072 52  Ing. Jaroslav André 65 98 409  TA.Y3GR3FAFTYR@YQ1FT3YZQY2F@
36.  Jovsa*  Jovsa č. 73 072 32  Mgr. Ľubica Čornejová 69 83 380  TA.SA1FZQY2F@SA1FZ@
37.  Kačanov  Kačanov č. 66 072 05  Michal Tomko 64 96 238  TA.1F3SQST@1F3SQST.HQF@
38.  Kaluža  Kaluža č. 4 072 31  Jozef Fic 6492117  TA.SJHRST@PSLH@
39.  Kapuš. Kľačany  Kap. Kľačany č. 27 079 01  Tibor Varga 6283460  4FQ.RGS4I@E3SQSRT.TQY2F@
40.  Klokočov  Klokočov č. 65 072 31  Ing. Monika Hudáčková 64 92 112  TA.G41FQFTFRT@QY2F@
41.  Kolibabovce  Kolibabovce č. 49 072 61  Bc. Mária Pokrivňáková 65 93 273  4FQ.RGS4I@FA.YQ1F2S2GRFT@
42.  Koňuš  Koňuš č. 39 072 63  Mgr. Kvetoslava Šabáková 65 23 315  TA.Y3GR3FAFTYR@AH3FT@
43.  Koromľa  Koromľa č. 172 072 61  Mgr. Silvia Žeňuchová 65 93 417  4FQ.RGS4I@QY2F.SR4FLFT@
44.  Krásnovce  Krásnovce č. 131 072 01  Miloš Hujdič 64 22 892  TA.KY3G4@YQ1F3ASLT.PSLH@
45.  Krčava*  Krčava č. 17 072 51  PhDr. Darina Palaiová 65 99 222  TA.Y3GR3FAFTYR@S1SQLTQY2F@
46.  Kristy  Kristy č. 83 072 55  Anna Janošová 65 98 415  TA.Y3GR3FAFTYR@EKAGLT@
47.  Krišovská Liesková  Kriš.Liesková č. 145 079 01  Peter Varga 63 88 025  TA.KY3TKS@S1FTAYGRSTA1FAGLT@
48.  Kusín  Kusín č. 130 072 32  Ing. Patrik Romanec 64 92 194  TA.Y3GR3FAFTYR@3GAHTQY2F@
49.  Lastomír  Lastomír č. 322 072 37  Ing. Štefan Bubeňko 6887543  TA.KY3G4@LG4FKASR.HQF@
50.  Laškovce  Laškovce č. 36 072 01  Milan Kanči 64 72 204  4FQ.RGS4I@YQ1FTASR.HQF@
51.  Lekárovce  Lekárovce č. 505 072 54  JUDr. Ingrid Čižmárová 65 90 608  TA.Y3GR3FAFTYR@YQ1FLSTYRQY2F@
52.  Lesné  Lesné č. 81 071 01  Peter Bobík 64 98 233  4FQ.RGS4I@Y3AYRQY2F@
53.  Ložín  Ložín č. 31 072 04  Mgr. Monika Pastírová 64 95 316  4FQ.RGS4I@3GJFR.SKAFLSKA@
54.  Lúčky  Lúčky č. 114 072 34  Ján Kendereš 64 71 216  TA.WF2FD@ETQHRHQF@
55.  Malčice*  Malčice č. 176 072 06  Ing. Monika Hamzová 64 96 203  TA.4HLK3YQ@YQGQRS4HF@
56.  Malé Raškovce  Malé Raškovce č. 58 072 17  Jolana Žeňuchová 64 93 190  TA.4HLK3YQ@YQ1FTASLYRS4QY2F@
57.  Markovce  Markovce č. 48 072 06  PhDr. Valéria Eľková 64 96 230  HY.YQ1FTLS4@PSLHE3QY2F@
58.  Maťovské Vojkovce  Mať.Vojkovce č.155 079 01  Bc. Lýdia Czapová 63 89 011  4FQ.RGS4I@ZF1KS4HQF@
59.  Moravany  Moravany č. 98 072 03  Mgr. Vladimír Čeklovský 64 88 212  TA.E3S1SLF4QY2F@E3S1SLF4@
60.  Nacina Ves*  Nacina Ves č.229 072 21  Anton Šandor 64 98 224  TA.AY1S3GQS3@AY1S3GQS3@
61.  Nižná Rybnica  Nižná Rybnica č. 126 073 01  Magdaléna Ohradzanská 65 22 342  TA.KYJS@SQG32EL3.3HF@
62.  Nižné Nemecké  Nižné Nemecké č. 100 072 52  Ing. Milan Husár 65 98 513  TA.4HLK3YQ@YTQY4Y3.Y3JG3@
63.  Oborín  Oborín č. 125 076 75  Roland Dobos 62 81 860  HY.3GLF2F@3GLF2F@
64.  Orechová  Orechová č. 57 072 51  Mgr. Rastislav Repka 65 22 369  TA.Y3GR3FAFTYR@S1FUQYLFQY2F@
65.  Oreské  Oreské č. 129 072 23  Darina Cvoreňová 68 86 061  4FQ.RGS4I@HQFYTAYLF@
66.  Ostrov  Ostrov č. 106 072 55  František Marcin 65 22 291  4FQ.RGS4I@1FLKAFHQF@
67.  Palín*  Palín č. 129 072 13  Tibor Tomko 64 97 203  HY.3GRSDQY2F@FO3G@
68.  Pavlovce nad Uhom*  Pavlovce n./Uhom č.1 072 14  Anton Kocela 64 94 202  TA.YQ1FR1SD@YQ1FR1SD@
69.  Petrikovce  Petrikovce č. 71 072 06  Mária Vadasová 64 96 226  TA.YQ1FTGLKYD@QY2F@
70.  Petrovce   Petrovce č. 2 072 61  Lucia Gavulová 65 93 275  TA.SKHUYQ1FLKYD@FO3G@
71.  Petrovce nad Lab.  Petrovce n/L č. 238 071 01  Ing. Štefan Rovňák 68 84 212  TA.KY3RSP@YQ1FLKYD-HQF@
72.  Pinkovce  Pinkovce č. 29 072 54  Natália Heňköová 65 90 223  TA.KY3T1@YQ1FT3GDHQF@
73.  Podhoroď*  Podhoroď č. 112 072 64  Anton Hricko 65 84 077  TA.PFLFUPFD@PFLFUPFD@
74.  Porostov  Porostov č. 86 072 55  Zdenek Gomboš 65 22 822  TA.Y3GR3FAFTYR@1FKAFLFD@
75.  Poruba pod Vih.  Poruba pod V. č.175 072 32  Mgr. Ľubomír Ihnát 69 81 220  HY.S2HLFD@S2HLFD@
76.  Porúbka*  Porúbka č. 151 072 61  Gabriel Falis 65 93 254  TA.ST2HLFD@QY2F@
77.  Pozdišovce  Pozdišovce č. 144 072 01  Ing. Ján Čižmárik 64 72 203  4FQ.RGS4I@YQ1FAGPJFD.HQF@
78.  Priekopa  Priekopa č. 100 072 61  Ing. Peter Sekerák 65 22 283  TA.Y3GR3FAFTYR@SDFTYGLDHQF@
79.  Ptrukša  Ptrukša č. 170 076 77  Ing. Peter Jakab 62 85 150  TA.WF2FD@SATHLKD@
80.  Pusté Čemerné  Pusté Čemerné č. 4 072 22  Ing. Juraj Jevin 64 77 303  TA.KY3G4@Y3LY4YQYKAHD@
81.  Rakovec nad Ond.  Rakovec n/O č. 209 072 03  MVDr. Peter Olejník 6489520  4FQ.RGS4I@QY1FTSLHQF@
82.  Remetské Hámre*  Rem. Hámre č. 82 072 41  Marek Kondžura 65 95 236  TA.Y3GR3FAFTYR@YL4SUYTAKY4YL@
83.  Ruská  Ruská č. 61 076 77  Erika Lakatošová 63 80 038  4FQ.RGS4I@cMSTAHL.QY2F@
84.  Ruská Bystrá  Ruská Bystrá č. 19 072 64  Ján Sakulič 65 84 071  TA.Y3GR3FAFTYR@SLKAE2STAHL@
85.  Ruskovce  Ruskovce č. 47 072 42  Anna Ohradzanská 65 22 351,   TA.KAFD@YQ1FTAHL@
86.  Ruský Hrabovec  Ruský Hrabovec č. 51 072 64  Tomáš Polák 65 84 086  TA.4HLK3YQ@QY1F2SLUETAHLHQF@
87.  Sejkov  Sejkov č. 80 072 51  Peter Tokár 65 99 421  TA.Y3GR3FAFTYR@1FTZYA@
88.  Senné  Senné č. 230 072 13  Mgr. Marcel Nemčík 64 97 205  4FQ.RGS4I@Y33YAHF@
89.  Slávkovce  Slavkovce č. 115 072 17  Ing. Iveta Pavliková 64 93 210  TA.KY3G4@YQ1FT1SRA@
90.  Sliepkovce  Sliepkovce č. 163 072 37  Kamil Minda 64 93 114  TA.4FQYI@YQ1FTDYGRA.HF@
91.  Sobrance*  Štefánikova 23 073 01  Ing. Ján Sklár 65 22 210  TA.YQ3SL2FA@KSGLSKYLTYA@
92.  Staré  Staré č.208 072 23   Ing. Michal Bereznanin 68 87 041  TA.YLSKAQY2F@FO3G@
93.  Strážske*  Nám.A.Dubčeka  800 072 22   Patrik Magdoško 64 91 431  TA.YTAJSLKA@YTAJSLKA@
94.  Stretava  Stretava č. 12 072 13  Roman Hudy 64 97 204  TA.KY3G4@S1SKYLKAS1SLDAF4SA@
95.  Stretavka  Stretavka č. 7 072 13  Matej Šarocký 64 97 207  TA.ST1SKYLKAQY2F@ST1SKYLKA@
96.  Suché  Suché č.150 071 01  Bc. Danka Bruňová 64 220 91  TA.KY3G4@YUQHA@
97.  Svätuš  Svätuš 72 072 55  Milan Širochman 65 97 202  TA.4HLK3YQ@AHKS1ASKAFLSKA@
98.  Šamudovce  Šamudovce č. 99 072 01  Emil Ircha 64 24 180  TA.YQ1FPH4SAQY2F@S3RYKSPFD@
99.  Tašuľa  Tašuľa č. 43 072 52  Milan Molnár 65 98 260  TA.4HLK3YQ@SRHASKHQF@
100.  Tibava  Tibava č. 131 073 01  Marián Čuhanič 65 22 271  TA.Y3GR3FAFTYR@S1S2GK.HQF@
101.  Trhovište*  Trhovište č. 121 072 04  Róbert Koba 64 95 223  TA.YKAG1FULK@HQF@
102  Trnava pri Laborci  Trnava pri Lab. č. 163 072 31  Vladimír Adam 64 92 233  TA.GQLF2SRGLDS1S3LK@HQF@
103.  Tušice  Tušice č. 130 072 02  MVDr. Ján Záhorský 64 95 714  TA.YQGAHKQY2F@YQGAHKHQF@
104.  Tušická Nová Ves  Tušická N. Ves č.164 072 02  Rastislav Jakuboc 64 95 711  TA.AY1S1F3STQGAHK@SKAFLSKA@
105.  Úbrež*  Úbrež č. 169 072 42  Ing. Martin Hvižďak 65 96 252  4FQ.RGS4I@HQF.JYL2H@
106.  Veľké Kapušany*  Sídl.L.N.Tolstého č. 1 079 01  PaedDr. Peter Petrikán 63 82 562  TA.E3SAHDST1@PSLH.ETAKAY4@
107.  Veľké Raškovce  Veľké Raškovce č.112 076 72  Mgr. Elemér Jakab 63 95 261  TA.YQ1FTASLYTRY1@HF@
108.  Veľké Revištia*  Veľké Revištia č. 25 072 43  Ing. Zuzana Boháčiková 65 97 225  4FQ.RGS4I@mvL1.HQF@
109.  Veľké Slemence  Veľké Slemence č.106 076 77  Ing. Ľudovít Tóth 63 80 081  4FQ.RGS4I@YQ3Y4YRAYTRY1QY2F@
110.  Vinné*  Vinné č. 508 072 31  Ing. Marián Makeľ 64 92 224  TA.FO3G@Y33G1@
111.  Vojany*  Vojany č. 72 076 72  Štefan Czinke 63 95 234  TA.4HLK3YQ@1HF@
112.  Vojnatina  Vojnatina č. 124 072 61  Silvia Ihnátová 65 22 353  TA.KY3G4@S3GKS3ZF1HQF@
113.  Voľa  Voľa č. 36 072 21  Viliam Basara 64 91 494  4FQ.RGS4I@SRF1QY2F@
114.  Vrbnica  Vrbica č. 25 072 16  Dominik Tokár 64 93 282  TA.4HLK3YQ@SQG32L1QY2F@
115.  Vysoká nad Uhom  Vysoká n/U č. 313 072 14  Renáta Orosová 64 94 303  4FQ.RGS4I@STFAE1HQF@
116.  Vyšná Rybnica  Vyšná Rybnica č. 119 072 41  Milan Exemberger 65 95 238  TA.Y3GR3FAFTYR@SQG32ELS3AE1@
117.  Vyšné Nemecké  Vyšné Nemecké č. 55 072 51   Peter Zuza 65 99 259  4FQ.RGS4I@YTQY4Y3Y3AE1QY2F@
118.  Vyšné Remety  Vyšné Remety č. 112 072 41  Ing. Martin Dolinič 65 95 239  TA.Y3GR3FAFTYR@KSGLSKYLTYA.EKY4YLY3AE1@
119.  Záhor  Záhor č. 121 072 53  Marián Hric 65 90 210  TA.Y3GR3FAFTYR@LFUSJ.HQF@
120.  Zalužice*  Zalužice č. 207 072 34  Ing. Tomáš Čeklej 64 71 214  4FQ.RGS4I@YQGJHRSJQY2F@
121.  Závadka  Závadka č. 36 072 33  Jana Dziaková 65 96 225  4FQ.RGS4I@MbSTPS1SJQY2F@
122.  Zbudza  Zbudza č. 71 072 23  Ing. Matej Havrila 64 75 121  TA.KY3RSP@SJPH2J-HQF@
123.  Zemplínska Široká*  Zemplínska Široká 204 072 12  Ing. Miroslav Čičák 64 97 233  TA.KY3G4@STFLGASTA3GRD4YJ@
124.  Zemplínske Kopčany  Zempl. Kopčany č. 56 072 17  Ladislav Kohut 64 93 241  TA.KY3G4@E3SQDFTJ@
125.  Žbince*  Žbince č. 126 072 16  Alexander Ožvát 64 93 106  TA.YQ3G2J@SKAFLSKA@