Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 14. december 2019, sobota
 

Mestá a obce

Mestá a obce (PDF, 253 kB)

KONTAKTY

 

Obec/mesto

Starosta/primátor

Telefón

e-mail

1

Baldovce

Jozef Mlynár

053/454 25 22

obec.baldovce@spisnet.sk

2

Beharovce

Mgr. Zuzana Škotková

053/459 62 27

obecbeharovce57@gmail.com

3

Bijacovce

Mgr. Ján Pivovarniček

053/454 22 86

obecbijacovce@stonline.sk

4

Brutovce

Mária Petreková

053/469 91 22

obecbrutovce@stonline.sk

5

Buglovce

Vincent Koňak

053/454 21 79

obecbuglovce@gmail.com

6

Dlhé Stráže

Bc. Zdena Jurčíková

053/451 22 85

obec@dlhestraze.sk

7

Doľany

Štefan Kamenický

053/469 90 18

obec.dolany@levonetmail.sk

8

Domaňovce

Ing. Martina Bednárová

053/429 70 45

domanovce@levonetmail.sk

9

Dravce

Peter Faltin

053/459 82 33

starosta@obecdravce.sk

10

Dúbrava

Ondrej Hovančík

053/469 99 70

obecdubrava@spisnet.sk

11

Granč – Petrovce

Mgr. Peter Pitoňák

053/469 91 07

obec@grancpetrovce.sk

12

Harakovce

Božena Cmorejová

053/459 62 49

harakovce@gmail.com

13

Jablonov

Jozef Molčan

053/454 13 63

obecjablonov@slovanet.sk

14

Klčov

Miroslav Fabian

053/459 22 21

obec.klcov@gmail.com

15

Korytné

Ing. Peter Palenčár

053/459 63 80

obeckorytne@azet.sk

16

Kurimany

Ing. Martin Faltin

053/451 29 86

oukurimany@levonetmail.sk

17

Levoča

Ing. Miroslav Vilkovský,

053/451 24 67

primator@levoca.sk

18

Lúčka

Ľuboš Tatranský

053/454 13 61

obeclucka@centrum.sk

19

Nemešany

Mária Gallovičová

053/454 12 07

obec.nemesany@mail.telekom.sk

20

Nižné Repaše

Marta Vrabľová

053/469 90 58

ocuniznerepase@mail.t-com.sk

21

Oľšavica

Mikuláš Demočko

053/469 90 47

ocuolsavica@gmail.com

22

Ordzovany

Andrea Mlynarčíková

053/454 11 97

obec.ordzovany@levonetmail.sk

23

Pavľany

Mgr. Mária Komarová

0918 447 120

obec.pavlany@gmail.com

24

Poľanovce

Jozef Kaľavský

053/459 62 29

obecpolanovce@stonline.sk

25

Pongrácovce

Mgr. Mária Matlochová

053/459 62 50

starostka.pongracovce@gmail.com

26

Spišský Hrhov        

PhDr. Vladimír Ledecký

053/459 22 38

starosta@vmnet.sk

27

Spišské Podhradie

MVDr. Michal Kapusta

053/419 51 12

primator@spisskepodhradie.sk

28

Spišský Štvrtok

Ing. Ján Greš

053/469 90 74

obec@spisskystvrtok.sk

29

Studenec

Ing. Jozef Rusnák

053/454 12 13

obecstudenec@gmail.com

30

Torysky

Ján Čarák

053/469 91 40

torysky@levonetmail.sk

31

Uloža

Pavol Abrahamovský

053/459 72 02

uloza@uloza.sk

32

Vyšné Repaše

Mgr. Jozef Gura

053/459 72 04

obec.vysnerepase@mail.t-com.sk

33

Vyšný Slavkov

Mgr. Gabriela Grobarčíková

053/469 94 96

vysnyslavkov@livenet.sk