Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 16. jún 2024, nedeľa
 

Centru pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši pribudlo parkovisko

14. 10. 2019

Deväť parkovacích miest pribudlo pri Centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie (CPPPaP) v Liptovskom Mikuláši. Prostredníctvom Okresného úradu v Žiline ich výstavbu financovalo ministerstvo vnútra SR.

 

„Išlo o oprávnenú požiadavku, ktorú sa nám, na našu radosť, podarilo zrealizovať. Centrum odvádza výbornú prácu, o čom sme sa presvedčili aj na začiatku minulého roka, keď si pripomenulo 50. výročie svojho vzniku. Verím, že po výstavbe parkoviska sa teraz každý klient dostane do CPPPaP oveľa bezpečnejšie," skonštatoval štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič.

Centrum

Práve bezpečnosť bola hlavným dôvodom, prečo podľa slov riaditeľky CPPPaP Ivany Frajtovej požadovali výstavbu parkoviska. „Veľmi pekne ďakujeme za to, že naša požiadavka bola vypočutá. Sídlime pri hlavnom cestnom ťahu a pri našom zariadení parkovisko chýbalo. Naši klienti, rodičia s deťmi, museli prechádzať cez veľmi frekventovanú cestu, čo bolo veľmi nebezpečné. Vďaka novému parkovisku už pohodlne a hlavne bezpečne zaparkujú rovno pri našom zariadení," ozrejmila Ivana Frajtová.

Otváranie parkoviska

V piatok 11. októbra 2019 sa spolu so štátnym tajomníkom ministerstva vnútra SR Rudolfom Urbanovičom na symbolickom otvorení parkoviska zúčastnil aj primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč, prednosta Okresného úradu v Žiline Michal Lavrík a vedúci odboru školstva Okresného úradu v Žiline Dušan Galbavý.

 

Dôležité odkazy

Verejné obstarávanie na MV SR

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz