Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 14. jún 2024, piatok
 

Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši funguje už 50 rokov

15. 01. 2018

cppp-liptovsky-mikulas-logo-ilustr

Súčasťou slávnostného programu pri tejto príležitosti v pondelok 15. januára 2017 v zasadačke Mestského úradu v Liptovskom Mikuláši v bola aj odborná konferencia na tému „Fenomén dnešnej doby – striedavá starostlivosť.“

„Niet pochýb o tom, že Centrum, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Okresného úradu v Žiline, za 50 rokov pomohlo viacerým deťom i rodičom. Cieľom vašej práce je vytvoriť príjemné prostredie, úsmev na tvárach detí a spokojnosť rodičov, čo sa vám úspešne darí. Všetci, ktorí túto náročnú prácu vykonávate, si zaslúžite veľkú vďaku," prihovoril sa štátny tajomník ministerstva vnútra Rudolf Urbanovič.

Slávnosť v zasadačke mestského úradu v Liptovskom Mikuláši

Pripomenul, že veľká aktivita je venovaná oblasti prevencie, čo je v tejto dobe, ktorá je plná rôznych nástrah, veľmi dôležité. Aj v tomto smere je práca odborných zamestnancov neoceniteľná. „Téma dnešnej konferencie – striedavá starostlivosť – je skutočne fenoménom spoločnosti. Pribúda rozvodov, doba, plná techniky či sociálnych sietí spôsobuje, že akosi medzi ľuďmi chýba osobná komunikácia. Potom, žiaľ, dochádza aj k takýmto negatívnym javom v našej spoločnosti,“"poznamenal štátny tajomník ministerstva vnútra.

Slávnosť v zasadačke mestského úradu v Liptovskom Mikuláši

Riaditeľka Centra pedagogicko - psychologického poradenstva a prevencie v Liptovskom Mikuláši Ivana Frajtová si z rúk Rudolfa Urbanoviča prevzala ďakovný list ministerstva vnútra. Štátny tajomník rezortu vnútra v závere poprial zamestnancom organizácie pevné zdravie, veľa životného elánu i tvorivých síl a veľa spokojných detí i rodičov.

 

Dôležité odkazy

Verejné obstarávanie na MV SR

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz