Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 14. apríl 2024, nedeľa
 

Deti v škôlke na Bzovíckej ulici v Bratislave dostali dopravné ihrisko

06. 06. 2018

detske-ihrisko-bzovicka-ms-urbanovic-jun2018-ilustr

Stoštyridsať detí v Materskej škole Bzovícka v bratislavskej Petržalke  od stredy 5. júna 2018 využíva nové dopravné ihrisko. Do užívania ho slávnostne odovzdal štátny tajomník ministerstva vnútra  Rudolf Urbanovič so starostom Petržalky Vladimírom Bajanom a riaditeľkou materskej školy Boženou Kováčovou.

Veľmi oceňujem aktivitu mestskej časti Petržalka a škôlky. Vybudovanie dopravného ihriska nepochybne prispeje k čo najlepšej dopravnej výchove, ktorá má najmä u našich najmenších mimoriadny význam. Detičky sa z ihriska veľmi tešili a nepochybujem, že na ňom strávia veľa užitočného času," uviedol štátny tajomník Rudolf Urbanovič, ktorý je zároveň aj členom Rady vlády SR pre prevenciu kriminality.

 Zľava: Vladimír Bajan, Božena Kováčová a Rudolf Urbanovič

Financie na výstavbu dopravného ihriska poskytla mestská časť Petržalka a veľmi významnou mierou prispelo aj občianske združenie rodičov.

Decká na dopravnom ihrisku

„Polícia pre detičky pripravila úžasný program. Videli policajtov na koňoch, zadržanie páchateľa, policajnú motorku, pozrieť si mohli i policajné autá. Veľmi sa im páčilo," pochvaľovala si Božena Kováčová, riaditeľka Materskej školy Bzovícka.

Školkárom priviedli policajti policajné šteniatko

A nechýbali ani ukážky policajnej hypológie

 

Dôležité odkazy

Verejné obstarávanie na MV SR

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz