Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Miestna štátna správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 3. december 2023, nedeľa
 

Okresný úrad v Kysuckom Novom Meste funguje už päť rokov

10. 10. 2018

urbanovic-kysucke-nove-mesto-ilustr

Piate výročie zriadenia Okresného úradu v Kysuckom Novom Meste a zároveň prvé výročie otvorenia Klientskeho centra si na Okresnom úrade v Kysuckom Novom Meste pripomenuli vo štvrtok 4. októbra 2018.

Štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič poďakoval pracovníkom za odvedenú prácu. „Našou snahou je, aby pracovníci štátnej správy mali vytvorené čo najoptimálnejšie podmienky na svoju prácu. Len tak môžu v práci podávať výkony, ktoré budú viesť k spokojnosti občanov," uviedol Rudolf Urbanovič.

Stretnutie na OÚ v Kysuckom Novom Meste

Pri príležitosti stretnutia štátny tajomník rezortu vnútra Rudolf Urbanovič spolu s prednostom Okresného úradu v Kysuckom Novom Meste Stanislavom Kozinom udelil pozvaným pamätné listy.

Na slávnostnom stretnutí sa zúčastnili starostovia obcí z okresu Kysucké Nové Mesto, taktiež poslanec NR SR Stanislav Kmec, primátor Kysuckého Nového Mesta Ján Hartel, prednosta Okresného úradu v Žiline Michal Lavrík, prednosta Okresného úradu v Čadci Peter Šimčisko a  riaditeľ miestneho obvodného oddelenia PZ Marian Madaj.

 

Dôležité odkazy

Verejné obstarávanie na MV SR

Dôležité oznamy

Elektronický občiansky preukaz