Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 23. október 2017, Pondelok
 

Môžem sa na skúšku odbornej spôsobilosti prihlásiť sám?

13. 05. 2008

Nie. V zmysle ustanovenia § 19 ods. 5 zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti osobu po absolvovaní odbornej prípravy prihlasuje na skúšku podľa typu skúšky osoba akreditovaná ministerstvom na vykonávanie odbornej prípravy. Uchádzača možno prihlásiť na skúšku najneskôr do šiestich mesiacov od ukončenia odbornej prípravy.

 

Dôležité odkazy

Platnosť preukazov odbornej spôsobilosti vydaných podľa zákona č. 379/1997 Z.z. končí dňom 31. decembra 2008.

Dôležité oznamy

Prezident PZ

Prezident 
Policajného
zboru
gen. PaedDr. Tibor Gašpar
 >> viac informácií

 

Fotogalérie