Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 20. jún 2024, štvrtok
 

Pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie udelili ocenenia

26. 06. 2019

pes-zasah

V Liptovskom Jáne sa 24.-25. júna 2019 uskutočnila pracovná porada a športový deň odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR. Pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku udelil riaditeľ odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR Ján Dudák ocenenia.

 

Na ich odovzdávaní sa v utorok 25. júna 2019 zúčastnil aj štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič.

„Dovoľte, aby som v mene vedenia rezortu vnútra vyjadril obdiv vašej práci. Pred pár dňami som mal možnosť zúčastniť sa na veľmi vydarených oslavách 70. výročia policajnej kynológie na Slovensku. Priznám sa, že z programu a ukážok vašej práce na hrade Červený Kameň som zostal uveličený. Želám vám, nech sa vám darí nielen v práci, ale i v súkromnom živote," povedal Rudolf Urbanovič.

Odovzdávanie ocenení

„Veľmi si vážime, že si pán štátny tajomník v nabitom programe našiel čas a zavítal medzi nás aj do Liptovského Jána. Svojim kolegom ďakujem za vykonanú prácu a blahoželám k oceneniam. Všetko, čo sme dokázali a ešte dokážeme, je dielom celého kolektívu," zdôraznil Ján Dudák, riaditeľ odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR.

 Odovzdávanie ocenení

  • Pamätná plaketa odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku bola udelená Rudolfovi Urbanovičovi a Jozefovi Nosálovi.

Odovzdávanie ocenení

  • Pamätná plaketa za osobný prínos a dlhoročnú spoluprácu na odbore kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR bola udelená Anne Dzúrovej, Jiřímu Koldovi a Jozefovi Pavlíkovi.
  • Plaketa riaditeľa za pomoc a spoluprácu pri realizácii osláv 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku bola udelená Henrichovi Richterovi, Júlii Zlejšej, Martinovi Paľovi, Martine Idešicovej, Mariánovi Zgolovi, Marcelovi Kellnerovi, Marošovi Strakovi a Jurajovi Málikovi.

Ocenení účastníci stretnutia

  • Ďakovný list riaditeľa za pomoc a spoluprácu pri realizácii osláv 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku bol udelený Zuzane Paľovej, Jane Kamasovej, Silvii Čikelovej, Ivane Spustovej, Simone Koldovej a  Monike Vikovej.