Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 18. január 2021, pondelok
 

Kontakty

Archív MV SR v Levoči

Francisciho 12 /Sídlisko Západ/, 054 01 Levoča
Telefón 053/451 4281
Fax 880/4057 /služobná linka/

Riaditeľka archívu

Mgr. Jarmila Bandžuchová

1. zástupkyňa

Mgr. Štefánia Pavolová

2. zástupkyňa

Mgr. Mária Zdravecká

Sekretariát

Ing. Adriana Krempaská

 

Ako sa k nám dostanete?

Autom

  • smerom z Popradu – po príchode do Levoče, na kruhovom objazde odbočiť vľavo na sídlisko Západ, a po hlavnej ceste pokračovať rovno asi 500 m, cez most, na pravej strane je novinový stánok, za ním odbočiť do prava na ulicu J. Francisciho (vedľajšia cesta) medzi bytové domy; na pravej strane je materská škola , za ňou odbočiť vpravo k Športovej hale. Vchod do objektu archívu je situovaný na pravej bočnej strane športovej haly,
  • smerom zo Spišskej Novej Vsi – na kruhovom objazde odbočiť vpravo a pokračovať v ceste ako je opísané v písmene a),
  • smerom z Prešova – po príchode do Levoče nezachádzať do centra mesta, ale pokračovať  po hlavnej ceste smerom na Poprad až ku kruhovému objazdu, nevchádzať do kruhového objazdu, ale priamo odbočiť vpravo na sídlisko Západ a po hlavnej ceste pokračovať rovno asi 500 m, cez most, na pravej strane je novinový stánok, za ním odbočiť do prava na ulicu J. Francisciho (vedľajšia cesta) medzi bytové domy; na pravej strane je materská škola , za ňou odbočiť vpravo k Športovej hale. Vchod do objektu archívu je situovaný na pravej bočnej strane športovej haly.

Cesta do archívu

 

Mestskou hromadnou dopravou z autobusovej stanice Levoča:

  • pri vystúpení z autobusu zájsť na zastávku mestskej hromadnej dopravy, ktorá sa nachádza oproti železničnej stanici – za obchodným centrom Billa a vyhľadať   vhodný prípoj na sídlisko Západ (číslo autobusu 1 ), vystúpiť pri obchode Milk agro a pešo pokračovať v ceste okolo novinového stánku odbočiť na ulicu J. Francisciho, okolo materskej školy, dostať sa pred Športovú halu a z pravej strany je umiestnený vchod do objektu archívu.