Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 25. máj 2020, pondelok
 

TÝŽDEŇ OTVORENÉHO VLÁDNUTIA UŽ O MESIAC

15. 02. 2019

Logo medzinárodneho týždňa otvoreneho vladtnuiaÚrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti Vás srdečne pozýva na ďalší ročník Týždňa otvoreného vládnutia 2019, ktorý sa uskutoční v dňoch 11. – 15. marca 2019. Tento ročník bude výnimočný práve preto, že sa koná skôr ako obyčajne, keďže bude súčasťou medzinárodného Týždňa otvoreného vládnutia, do ktorého sa zapája takmer 100 krajín z celého sveta.

Témou tohtoročného Týždňa otvoreného vládnutia 2019 je tvorba nového akčného plánu na najbližšie dva roky. Zameriame sa preto na Vás a Vaše podnety k jednotlivým témam. Tešiť sa preto môžete na interaktívne workshopy a pracovné skupiny, na ktorých budete môcť vyjadriť Váš názor na témy týkajúce sa otvoreného vládnutia na Slovensku.

Všetky informácie k programu aj k registrácii zverejníme v najbližších dňoch na našom webe.  Ak sa nemôžete zúčastniť podujatia v Bratislave, ale téma otvoreného vládnutia Vás zaujíma a chcete byť jej súčasťou, príďte sa s nami porozprávať do Banskej Bystrice a do Košíc v týždni od 25. do 28. marca (presné dátumy aj s časom a miestom stretnutia zverejníme).

Tešíme sa na Vás a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na Luciu Lacika, tel. č: +421 2 509 449 24.

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]