Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 18. apríl 2019, Štvrtok
 

Z denníkov pilotných schém - Apríl 2019

01. 04. 2019

Pilotný projekt č. 3 - Krajská koncepciu environmentálnej výchovy a vzdelávania a osvety v Trenčianskom kraji

V rámci pilotného projektu č. 3 sa dňa 4. apríla 2019  konala v priestoroch Úradu Trenčianského samosprávneho kraja konferencia, na ktorej odborný garant Richard Medal predstavil verejnosti Krajskú koncepciu environmentálnej výchovy a vzdelávania a osvety v Trenčianskom kraji. Koncepciu môžete verejne pripomienkovať do 18. apríla 2019. Viac informácií nájdete na tomto mieste.

Viac si môžete prečítať o konferencií v tlačovej správe TSK na tomto mieste, alebo v reportáži na tomto mieste.  


 

Pilotný projekt č. 1 - Seminár k dlhodobej starostlivosti na Slovensku

Asociácia na ochranu práv pacientov SR (AOPP SR) srdečne pozýva všetkých na seminár k problematike dlhodobej starostlivosti a k príprave Stratégie dlhodobej starostlivosti na Slovensku.  Prvý zo seminárov sa konal v Banskej Bystrici v dňoch 21. - 22. feburára 2019 a 25. - 26. marca sme sa stretli na seminári v Bratislave v hoteli Bivio. Posledný zo série seminárov sa bude konať v  Košiciach vo Verejnej knižnici Jána Bocatia (Hviezdoslavova 5)  11. apríla, ktorý je určený pre odbornú verejnosť 12. apríla, kedy budeme diskutovať s laickou verejnosťou.

Na seminár sa, prosím, registrujte p. Helene Valčekovej z AOPP SR (tel.č: 0910 904 634).

Tešíme sa na Vás!


Pozvanka na seminar k problematike dlhodobej starostlivosti v KosiciachProgram seminaru k problematike dlhdobej starostlivosti

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]