Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 30. september 2020, streda
 

Týždeň otvoreného vládnutia 2020 ide on-line!

16. 09. 2020

PROGRAM ONLINE DISKUSIÍ, KROÉ BUDÚ STREAMOVANÉ VO ŠTVRTOK, 24. SEPTEMBRA 2020 NÁJDETE NA TOMTO MIESTE (PDF, 408 kB).


 

Vážené priateľky, vážení priatelia a priaznivci otvoreného vládnutia,

veľmi nás to mrzí, ale v súlade s aktuálnymi platnými opatreniami Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislave zo dňa 12. septembra 2020 s platnosťou od 14. septembra 2020, ako aj s ohľadom na bezpečnosť a zdravie všetkých zúčastnených sme sa rozhodli konferenciu Týždeň otvoreného vládnutia 2020 zorganizovať v zhustenej online forme.

ČO TO PRE VÁS ZNAMENÁ?

Znamená to, že sme trojdňový program zhustili do jedného dňa. Vo štvrtok, 24. september 2020 na Vás čaká a créme de la créme pôvodného programu, ktorý sme pre Vás vybrali. V tento deň pre Vás budeme streamovať tie najsilnejšie diskusie, ktoré ste mali zažiť naživo v Starej tržnici. S využitím moderných technológií budete môcť byť aktívne účastné a účastní diskusií, skoro ako keby ste v tržnici aj boli. Ak Vás zaujíma, ako vyzerá partnerstvo občianskej spoločnosti a verejnej správy, či ste sa chceli dozvedieť viac o boji proti korupcii v právnom štáte, či horúcu tému prístupu k volebnému právu, potešíme Vás. V rukáve máme pripravené aj ďalšie esá, ktoré zverejníme neskôr.

O tom, čo na Vás vo štvrtok, 24. septembra presne čaká, sa v najbližších dňoch dozviete na našej webstránke: https://www.minv.sk/?_ogp_ogpweek2020, a na našej facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/739206486867514/. Pri každej diskusii bude zároveň odkaz na link, na ktorom budete môcť diskusiu sledovať.

Hoci sa osobne neuvidíme, čo nás veľmi mrzí, môžete si to najlepšie z Týždňa otvoreného vládnutia 2020 pozrieť v pohodlí Vašich domovov či v práci. Poteší nás, ak o možnosti sledovať diskusie z Týždňa otvoreného vládnutia 2020 poinformujete Vaše kolegyne, Vašich kolegov či známych, ktoré a ktorí by sa pôvodne podujatia nemohli zúčastniť.

ČO S OSTATNÝM PROGRAMOM, NA KTORÝ STE SA TEŠILI?

Nebojte sa, neprídete ani o ostatný program, na ktorý ste sa tešili a prihlásili. Už teraz usilovne pracujeme na tom, aby sme Vám ho v priebehu jesene a zimy sprostredkovali bezpečne tak, aby ste si ho poriadne užili.

Ďakujeme, že ste s nami, a že nám ostávate verní a verné. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte obrátiť na Luciu Lacika (lucia.lacika@minv.sk).


 

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]