Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 16. január 2021, sobota
 

Zrekonštruované klientske pracoviská v Rimavskej Sobote

11. 01. 2021

Ministerstvo vnútra v pondelok 11. januára 2021 spustilo testovaciu prevádzku klientskych pracovísk v budove Okresného riaditeľstva Policajného zboru Rimavská Sobota na Hostinského ulici.

V zrekonštruovaných priestoroch občania nájdu v príjemnom prostredí služby odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií, dopravného inšpektorátu a oddelenia zbraní a streliva.

Zároveň pribudlo pracovisko supervízora, kde návštevníkom poradia a zároveň ich aj usmernia. Všetky kontaktné pracoviská MV SR totiž aktuálne z dôvodu pandémie fungujú v obmedzenom režime len v dopoludňajších hodinách a poskytujú len najnevyhnutnejšie služby. Pri  ich návšteve je potrebné dodržiavať hygienické pravidlá.

Interiér zrekonštruovaných priestorov

Každý návštevník je povinný rešpektovať hygienické opatrenia, najmä povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou či šálom, dezinfikovať si ruky a dbať na dvojmetrový odstup.

 

Dôležité odkazy


Úradné hodiny podateľne Sekcie verejnej správy MV SR
Drieňová 22, 826 86 Bratislava

V nadväznosti na vyhlásenie núdzového stavu a uznesenie vlády SR č. 1/2021 zo 6. januára 2021 k návrhu na zmenu prijatých opatrení podľa čl. 5 ods. 4 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu v znení neskorších predpisov sa úradné hodiny podateľne Ministestva vnútra Slovenskej republiky na Drieňovej 22 rušia.

Odporúčame využívať výlučne telefonickú, elektronickú a písomnú komunikáciu (poštové služby).

Dôležité oznamy

  • e-služby MV SR
    Pri hlásení pobytu či evidencii vozidiel môžete využívať elektronické služby

Verejné obstarávanie na MV SR