Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 24. jún 2024, pondelok
 

Týždeň otvoreného vládnutia 2020 ide on-line!

16. 09. 2020

obrázok kameryVideozáznamy zo všetkých diskusií zo štvrtku, 24. septembra, nájdete na tomto mieste.

PROGRAM ONLINE DISKUSIÍ, KTORÉ BUDÚ STREAMOVANÉ VO ŠTVRTOK, 24. SEPTEMBRA 2020 NÁJDETE NA TOMTO MIESTE (PDF, 408 kB).


 

Vážené priateľky, vážení priatelia a priaznivci otvoreného vládnutia,

veľmi nás to mrzí, ale v súlade s aktuálnymi platnými opatreniami Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislave zo dňa 12. septembra 2020 s platnosťou od 14. septembra 2020, ako aj s ohľadom na bezpečnosť a zdravie všetkých zúčastnených sme sa rozhodli konferenciu Týždeň otvoreného vládnutia 2020 zorganizovať v zhustenej online forme.

ČO TO PRE VÁS ZNAMENÁ?

Znamená to, že sme trojdňový program zhustili do jedného dňa. Vo štvrtok, 24. september 2020 na Vás čaká a créme de la créme pôvodného programu, ktorý sme pre Vás vybrali. V tento deň pre Vás budeme streamovať tie najsilnejšie diskusie, ktoré ste mali zažiť naživo v Starej tržnici. S využitím moderných technológií budete môcť byť aktívne účastné a účastní diskusií, skoro ako keby ste v tržnici aj boli. Ak Vás zaujíma, ako vyzerá partnerstvo občianskej spoločnosti a verejnej správy, či ste sa chceli dozvedieť viac o boji proti korupcii v právnom štáte, či horúcu tému prístupu k volebnému právu, potešíme Vás. V rukáve máme pripravené aj ďalšie esá, ktoré zverejníme neskôr.

O tom, čo na Vás vo štvrtok, 24. septembra presne čaká, sa v najbližších dňoch dozviete na našej webstránke: https://www.minv.sk/?_ogp_ogpweek2020, a na našej facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/739206486867514/. Pri každej diskusii bude zároveň odkaz na link, na ktorom budete môcť diskusiu sledovať.

Hoci sa osobne neuvidíme, čo nás veľmi mrzí, môžete si to najlepšie z Týždňa otvoreného vládnutia 2020 pozrieť v pohodlí Vašich domovov či v práci. Poteší nás, ak o možnosti sledovať diskusie z Týždňa otvoreného vládnutia 2020 poinformujete Vaše kolegyne, Vašich kolegov či známych, ktoré a ktorí by sa pôvodne podujatia nemohli zúčastniť.

ČO S OSTATNÝM PROGRAMOM, NA KTORÝ STE SA TEŠILI?

Nebojte sa, neprídete ani o ostatný program, na ktorý ste sa tešili a prihlásili. Už teraz usilovne pracujeme na tom, aby sme Vám ho v priebehu jesene a zimy sprostredkovali bezpečne tak, aby ste si ho poriadne užili.

Ďakujeme, že ste s nami, a že nám ostávate verní a verné. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte obrátiť na Luciu Lacika (TA.13G4@STGQSR.SGQHR@).


 

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]