Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 4. august 2020, utorok
 

Dopravná nehoda piatich osobných motorových vozidiel Šaľa , Vlčanská ulica

08. 04. 2020

Dopravná nehoda zrážka jedného motorového vozidla, ktoré poškodilo štyri zaparkované vozidlá na parkovisku  .. K udalosti bola vyslaná technika MB Atego o sile 1+3 zasahujúcich príslušníkov.

Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že na mieste udalosti je oznamovateľ, jedno vozidlo sa nachádzalo v križovatke s vodičom vo vozidle. Vodič bol pri vedomí a komunikoval. Na hlave mal tržnú ranu, z ktorej krvácal. Veliteľ zásahu nariadil zranenej osobe podať prvú pomoc. Bol mu nasadený krčný golier a tržná rana mu bola ošetrená obväzom a gázou. Po príchode ZZS bol odovzdaný do ich opatere.

Ďalším prieskumom bolo zistené, že sú vážne poškodene ďalšie dve vozidlá a dve vozidlá ľahšie. Na ceste a v okolí nehody sa nachádzalo množstvo úlomkov vozidiel. Na vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia a unikajúce prevádzkové kvapaliny boli zasypané Perlitom. Po príchode hliadky OO PZ Šaľa a vyšetrovateľa nehôd bola premávka riadená políciou . Po vyšetrení nehody políciou a príchode odťahovej služby boli vozidlá postupne naložené a odvezené. Perlit s prevádzkovou kvapalinou bol pozametaný, úlomky z vozidiel boli pozbierané a naložené do havarovaných vozidiel. Zbytky prevádzkových kvapalín boli postriekané Bioversalom. Zásah trval 3hod. 30min

P4050002
P4050002
P4050004
P4050004
P4050006
P4050006
 
 
 
 
 

Dôležité odkazy

 

 

Dôležité oznamy