Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 9. august 2020, nedeľa
 

V Prešovskom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 30 miest a obcí

10. 07. 2020

Včera popoludní sa v Prešove uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 30 miest a obcí Prešovského kraja. Slávnostný akt sa konal za prítomnosti ministra vnútra SR Romana Mikulca, štátneho tajomníka MV SR Lukáša Kyselicu, generálneho tajomníka služobného úradu MV SR Ľubomíra Šablicu, riaditeľa odboru riadenia hasičských jednotiek Prezídia HaZZ Alberta Bánovského, prezidenta DPO SR Pavla Ceľucha, generálneho sekretára DPO SR Vendelína Horvátha a riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Prešove Jána Goliáša.
Nové vozidlá si prevzali zástupcovia miest a obcí Bretejovce, Križovany, Fulianka, Pušovce, Veľký Šariš, Haniska, Richvald, Hažlín, Zboj, Karná, Topoľovka, Matiašovce, Lendak, Vyšný Slavkov, Lúčka, Svit, Ždiar, Šarišské Dravce, Lipany, Forbasy, Mníšek nad Popradom, Vyšné Ružbachy, Hniezdne, Oľšavka, Chotča, Šarišský Štiavnik, Sedliská, Zámutov, Benkovce a Kladzany.
Nová technika bude určená na ochranu životov, zdravia a majetku obyvateľov, ako aj posilňovanie intervenčných kapacít na regionálnej úrovni v jednotlivých mestách a obciach Prešovského kraja.

Zdroj: HaZZ
Foto: HaZZ, MV SR

  (1)
(1)
  (2)
(2)
  (3)
(3)
  (4)
(4)
  (5)
(5)
  (6)
(6)
  (7)
(7)
  (8)
(8)
  (9)
(9)
     
 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy