Verejná správa

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 22. november 2019, piatok
 

Správy o prostriedkoch vynaložených na volebnú kampaň

 

SPRÁVY O PROSTRIEDKOCH VYNALOŽENÝCH NA VOLEBNÚ KAMPAŇ
POLITICKOU STRANOU ALEBO POLITICKÝM HNUTÍM

 

99 % - občiansky hlas (PDF, 449 kB)

Demokrati Slovenska (PDF, 366 kB)

Demokratická strana (PDF, 103 kB)

DOMA DOBRE (PDF, 3 MB)

EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA (PDF, 894 kB)

Hnutie za demokraciu (PDF, 884 kB)

JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska (PDF, 1 MB)

Komunistická strana Slovenska (PDF, 889 kB)

KOREKTÚRA - Andrej Hryc (predtým VÁŠ KRAJ) (PDF, 1 MB)

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (PDF, 3 MB)

Kresťanskodemokratické hnutie (PDF, 137 kB)

Ľudová strana Pevnosť Slovensko (PDF, 1 MB)

Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség (PDF, 930 kB)

MLADÁ PETRŽALKA - lokálna strana (PDF, 880 kB)

MOST-HÍD (PDF, 330 kB)

NAJ - Nezávislosť a Jednota (PDF, 4 MB)

Národ a Spravodlivosť - naša strana (PDF, 905 kB)

NÁRODNÁ KOALÍCIA (PDF, 945 kB)

Nezávisklé fórum (PDF, 409 kB)

NOVA (PDF, 68 kB)

Občianska konzervatívna strana (PDF, 524 kB)

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) (PDF, 974 kB)

Práca slovenského národa (PDF, 910 kB)

Progresívne Slovensko (PDF, 615 kB)

Rómska iniciatíva Slovenska (PDF, 1 MB)

SKOK - Európski liberálni demokrati (PDF, 233 kB)

Sloboda a Solidarita (PDF, 136 kB)

SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana (PDF, 1 MB)

SLOVENSKÁ KONZERVATÍVNA STRANA (PDF, 267 kB)

Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku (PDF, 837 kB)

SLOVENSKÁ NÁRODNÁ JEDNOTA - strana vlastencov (PDF, 14 MB)

Slovenská národná strana (PDF, 798 kB)

SLOVENSKO DO TOHO ! (PDF, 1 MB)

SME RODINA - Boris Kollár (PDF, 931 kB)

SMER - sociálna demokracia (PDF, 645 kB)

SPOLU - občianska demokracia (PDF, 877 kB)

STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI (PDF, 801 kB)

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja (PDF, 980 kB)

Strana mladých ľudí (PDF, 711 kB)

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) (PDF, 904 kB)

Strana občianskej ľavice (PDF, 193 kB)

Strana práce (PDF, 525 kB)

Strana rómskej koalície - SRK (PDF, 341 kB)

Strana tolerancie a spolunažívania (PDF, 772 kB)

Strana zelených (PDF, 1 MB)

Strana zelených Slovenska (PDF, 671 kB)

ŠANCA (PDF, 668 kB)

Šport do Košíc a na Východ (PDF, 15 MB)

ÚSVIT (PDF, 708 kB)

VZDOR - strana práce (PDF, 5 MB)

Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska (PDF, 1 MB)

 

SPRÁVY O PROSTRIEDKOCH VYNALOŽENÝCH NA VOLEBNÚ KAMPAŇ
KANDIDÁTOV NA STAROSTU OBCE
(primátora mesta, starostu mestskej časti)
UVEDENÝCH NA KANDIDÁTNYCH LISTINÁCH POLITICKÝCH STRÁN,
KTORÍ SI VIEDLI VOLEBNÚ KAMPAŇ SAMI
(len v obciach nad 5000 obyvateľov)

 

 

 

Bánovce nad Bebravou

Stanislav Vavro (PDF, 642 kB)


Banská Bystrica

Igor Kašper (PDF, 486 kB)

 
Banská Štiavnica

Nadežda Babiaková (PDF, 627 kB)

Dušan Lukačko (PDF, 418 kB)


Bardejov

Boris Hanuščák (PDF, 1 MB)

Milan Pilip (PDF, 480 kB) 


Bernolákovo

Tibor Jančula (PDF, 697 kB) 


Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava

Ján Mrva (PDF, 560 kB)

Roman Ruhig (PDF, 528 kB)

Matúš Vallo (PDF, 4 MB)


Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
 

Dárius Krajčír (PDF, 578 kB)


Bratislava - mestská časť Lamač
 

Marian Bukoven (PDF, 631 kB)

Radoslav Olekšák (PDF, 15 MB)


Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Miroslav Kolesár (PDF, 1 MB)


Bratislava - mestská časť Petržalka

Ján Hrčka (PDF, 564 kB)

Tatiana Kratochvílová (PDF, 1 MB)

Elena Pätoprstá (PDF, 147 kB)


Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Zoran Kupkovič (PDF, 339 kB)

Roman Lamoš (PDF, 2 MB)

Zoltán Pék (PDF, 610 kB)


Bratislava - mestská časť Ružinov

Ján Buocik (PDF, 187 kB)

Dušan Pekár (PDF, 1 MB)

Jana Poláčiková (PDF, 1 MB)


Bratislava - mestská časť Rača

Monika Luknárová (PDF, 1 MB)


Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Zuzana Aufrichtová (PDF, 1 MB)

Dana Kleinert (PDF, 1 MB)

Michal Šulek (PDF, 1 MB)


Bytča
 

Andrea Gajdošíková (PDF, 5 MB)


Čaňa
 

Michal Rečka (PDF, 559 kB)


Dolný Kubín 

Michal Lavrík (PDF, 1 MB)

Miroslav Málik (PDF, 1 MB)


Dunajská Lužná
 

Blažej Slabý (PDF, 1 MB)


Dunajská Streda 

Zoltán Hájos (PDF, 2 MB)


Fiľakovo

Attila Agócs (PDF, 2 MB)


Gabčíkovo

Iván Fenes (PDF, 1 MB)


Galanta

Zuzana Gauliederová (PDF, 1 MB)


Gbely

Ondrej Kollár (PDF, 1 MB)

Miroslav Mihál (PDF, 1 MB)


Gelnica

Jozef Papcun (PDF, 1 MB)


Handlová

Arpád Koszta (PDF, 1 MB)

Rudolf Podoba (PDF, 498 kB)


Hnúšťa

Michal Bagačka (PDF, 614 kB)


Holíč

Pavol Mihál (PDF, 178 kB)


Humenné

Peter Pipák (PDF, 11 MB)

Miloš Meričko (PDF, 1 MB)

Jana Vaľová (PDF, 1 MB)


Hurbanovo

Ildikó Basternák (PDF, 1 MB)

Angelika Hajníková (PDF, 7 MB)


Chorvátsky Grob
 

Dana Michálková (PDF, 1 MB)


Kežmarok

Ján Ferenčák (PDF, 543 kB)


Kolárovo

Árpád Horváth (PDF, 264 kB)


Komárno

Ágnes Héder (PDF, 484 kB)


Košice

Viliam Novotný (PDF, 683 kB)

Martin Petruško (PDF, 888 kB)

Vladimír Vágási (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
 

Jozef Andrejčák (PDF, 1 MB)

Vladislav Stanko (PDF, 2 MB)


Košice - mestská časť Krásna

Peter Tomko (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Luník IX
 

Marcel Šaňa (PDF, 910 kB)


Košice - mestská časť Sever
 

Pavol Mutafov (PDF, 1 MB)

František Ténai (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Sídlisko KVP
 

Iveta Kijevská (PDF, 18 MB)

Ondrej Štefik (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
 

Alexander Jesenský (PDF, 2 MB)


Košice - mestská časť Staré Mesto
 

Ľubomír Grega (PDF, 1 MB)

Igor Petrovčik (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Ťahanovce
 

Marián Hudák (PDF, 769 kB)


Kráľovský Chlmec

Karol Pataky (PDF, 1 MB)


Krásno nad Kysucou

Marta Jozefíková (PDF, 2 MB)

Marcel Seko (PDF, 986 kB)

Oľga Šumská Lastovicová (PDF, 3 MB)


Kremnica
 

Martin Novodomec (PDF, 486 kB)


Krompachy
 

Jozef Ježek (PDF, 2 MB)

Lívia Kozlová (PDF, 2 MB)


Krupina
 

Stanislav Petrenec (PDF, 1 MB)


Kysucké Nové Mesto

Vavrín Randa (PDF, 548 kB)


Lendak
 

Michal Gallik (PDF, 904 kB)

Pavel Hudáček (PDF, 80 kB)


Levice
 

Alexander Bačík (PDF, 602 kB)

Rastislav Kasan (PDF, 1 MB)

Miloš Zaujec (PDF, 401 kB)


Levoča
 

Lýdia Budziňáková (PDF, 748 kB)

Ľubomír Komara (PDF, 187 kB)


Lipany
 

Vladimír Jánošík (PDF, 169 kB)


Liptovský Mikuláš
 

Ján Blcháč (PDF, 179 kB)


Martin

Jozef Petráš (PDF, 578 kB)


Medzilaborce

Mária Gajdošová (PDF, 1 MB)

Ivan Solej (PDF, 509 kB)

Vladislav Višňovský (PDF, 10 MB)


Michalovce

Milan Kaplan (PDF, 691 kB)

Viliam Zahorčák (PDF, 1 MB)


Modra

Artúr Soldán (PDF, 236 kB)


Moldava nad Bodvou

Tibor Bráz (PDF, 1 MB)

Irena Petrášová (PDF, 1 MB)


Myjava

Pavel Halabrín (PDF, 559 kB)


Námestovo

Ján Kadera (PDF, 67 kB)


Nesvady

Norbert Becse (PDF, 624 kB)

Jozef Dvonč (PDF, 247 kB)

Zoltán Oslanec (PDF, 906 kB)


Nitra

Jozef Dvonč (PDF, 247 kB)

Ján Greššo (PDF, 1 MB)

Ladislav Németh (PDF, 1 MB)


Nová Dubnica

Tibor Kramár (PDF, 2 MB)


Nové Mesto nad Váhom

Vladimír Fraňo (PDF, 513 kB)

Jozef Trstenský (PDF, 1 MB)


Nové Zámky

Karol Borik (PDF, 1 MB)


Pezinok

Igor Hianik (PDF, 176 kB)


Poprad

Ondrej Kavka (PDF, 135 kB)


Považská Bystrica

Juraj Smatana (PDF, 252 kB)


Prešov

Richard Drutarovský (PDF, 83 kB)

František Oľha (PDF, 1 MB)

Andrea Turčanová (PDF, 6 MB)


Prievidza

Katarína Macháčková (PDF, 1 MB)

Richard Takáč (PDF, 236 kB)

Ivan Vaňo (PDF, 3 MB)


Rabča

Pavol Kobyliak (PDF, 1 MB)


Revúca

Július Buchta (PDF, 75 kB)


Rimavská Sobota

Viliam Vaš (PDF, 7 MB)


Rožňava

Matúš Bischof (PDF, 4 MB)

Pavol Burdiga (PDF, 996 kB)


Ružomberok

Ján Bednárik (PDF, 1 MB)


Sabinov

Katarína Heredošová (PDF, 290 kB)


Sečovce

Ján Dobránsky (PDF, 1 MB)

Jaroslav Konečný (PDF, 678 kB)


Senica

Ján Hurban (PDF, 1 MB)


Skalica

Anna Mierna (PDF, 983 kB)


Skalité

Jozef Cech (PDF, 632 kB)


Smižany

Miroslava Szitová (PDF, 969 kB)


Snina

Dušan Hačko (PDF, 3 MB)

Štefan Janko (PDF, 1 MB)

Michal Vohar (PDF, 1 MB)


Sobrance

Alena Hiráková (PDF, 5 MB)

Daniel Tiža (PDF, 638 kB)


Spišská Belá

Lukáš Hotáry (PDF, 997 kB)

Dušan Roth (PDF, 2 MB)


Spišská Nová Ves

Rastislav Javorský (PDF, 1 MB)

Pavol Bečarik (PDF, 1 MB)


Stará Turá

Nora Pániková (PDF, 1 MB)


Stupava

Peter Novisedlák (PDF, 458 kB)


Svätý Jur

Šimon Gabura (PDF, 1 MB)

René Števánka (PDF, 909 kB)


Svidník

Ján Holodňák (PDF, 814 kB)


Svit

Miroslav Škvarek (PDF, 1 MB)


Šamorín

Csaba Orosz (PDF, 626 kB)


Šenkvice

Peter Fitz (PDF, 668 kB)

Matúš Parajka (PDF, 325 kB)


Štúrovo

Tamás Lukovics (PDF, 991 kB)


Šurany

Marek Oremus (PDF, 139 kB)


Topoľčany

Peter Baláž (PDF, 1 MB)


Tornaľa

Anna Szögedi (PDF, 1 MB)


Trnava

Rastislav Mráz (PDF, 1 MB)

Igor Válek (PDF, 557 kB)


Trstená

Jozef Liss (PDF, 2 MB)


Turzovka

Ľubomír Golis (PDF, 527 kB)


Tvrdošovce

Marián Tóth (PDF, 876 kB)


Veľké Kapušany

Michal Gyüre (PDF, 4 MB)


Veľký Krtíš

Dalibor Surkoš (PDF, 1 MB)


Veľký Šariš

Peter Mathé (PDF, 711 kB)


Vráble

Tibor Tóth (PDF, 920 kB)


Vranov nad Topľou

Jozef Baran (PDF, 550 kB)

Igor Šesták (PDF, 8 MB)


Zákamenné

Margita Kovaľová (PDF, 1 MB)


Zlaté Moravce

Dušan Husár (PDF, 1 MB)


Žarnovica

Kamil Danko (PDF, 153 kB)


Žiar nad Hronom

Peter Antal (PDF, 630 kB)

 

 

 

SPRÁVY O PROSTRIEDKOCH VYNALOŽENÝCH NA VOLEBNÚ KAMPAŇ
NEZÁVISLÝM KANDIDÁTOM NA STAROSTU OBCE (primátora mesta, starostu mestskej časti)
(len v obciach nad 5000 obyvateľov)

 

 

Bánovce nad Bebravou

Oliver Gajdoš (PDF, 243 kB)

Miroslava Hudecová (PDF, 1 MB)

Marián Chovanec (PDF, 891 kB)

Ján Kšiňan (PDF, 360 kB)

Rudolfa Novotná (PDF, 1 MB)


Banská Bystrica

Ján Nosko (PDF, 635 kB)


Banská Štiavnica

Katarína Barišová (PDF, 7 MB)

Mikuláš Pál (PDF, 1 MB)


Bardejov

Juraj Bochňa (PDF, 1 MB)

Andrej Gmitter (PDF, 1 MB)

Stanislav Jurčišin (PDF, 994 kB)

Stanislav Soroka (PDF, 513 kB)


Beluša

Ján Prekop (PDF, 449 kB)


Bernolákovo

Martina Brunel (PDF, 642 kB)

Richard Červienka (PDF, 180 kB)

Mária Kisková (PDF, 995 kB)

Kristián Krajčovič (PDF, 820 kB)


Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava

Václav Mika (PDF, 655 kB)

Ivo Nesrovnal (PDF, 1 MB)

Iveta Plšeková (PDF, 1 MB)

Miroslav Vetrík (PDF, 7 MB)

Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Peter Hanulík (PDF, 860 kB)

Denis Ružovič (PDF, 572 kB)

Rastislav Tešovič (PDF, 659 kB)


Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Dana Čahojová (PDF, 995 kB)

Miroslav Kadnár (PDF, 10 MB)


Bratislava - mestská časť Lamač

Katarína Boskovičová (PDF, 7 MB)

Richard Sporina (PDF, 1 MB)


Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Matúš Čupka (PDF, 1 MB)

Rudolf Kusý (PDF, 2 MB)


Bratislava - mestská časť Petržalka

Ján Bučan (PDF, 768 kB)

Miroslav Dragun (PDF, 894 kB)

Ľudmila Farkašovská (PDF, 1 MB)

Marian Greksa (PDF, 1 MB)


Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Andrej Bojczún (PDF, 907 kB)

Milan Černý (PDF, 478 kB)

Ján Duranský (PDF, 1 MB)

Martin Halás (PDF, 978 kB)

Kristián Kevický (PDF, 1 MB)

Ján Kšiňan (PDF, 1 MB)

Ján Španko (PDF, 107 kB)


Bratislava - mestská časť Rača

Michal Drotován (PDF, 1 MB)

Peter Pilinský (PDF, 252 kB)


Bratislava - mestská časť Ružinov

Igor Adamec (PDF, 584 kB)

Martin Chren (PDF, 452 kB)


Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Martin Borguľa (PDF, 174 kB)

Barbora Oráčová (PDF, 18 MB)

Radoslav Števčík (PDF, 1 MB)

Štefan Wimmer (PDF, 1 MB)


Bratislava - mestská časť Vajnory

Juraj Ondruška (PDF, 199 kB)

Marian Pružina (PDF, 1 MB)

Michal Vlček (PDF, 971 kB)


Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Martin Kuruc (PDF, 774 kB)


Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Ivan Bošňák (PDF, 1 MB)

Jozef Krúpa (PDF, 1 MB)


Brezno

Tomáš Abel (PDF, 1 MB)


Bytča

Július Kozák (PDF, 1 MB)


Čadca

Milan Gura (PDF, 4 MB)

Vladimír Malík (PDF, 1 MB)

Marcel Šulo (PDF, 916 kB)

Jozef Vražel (PDF, 1 MB)


Čaňa

Štefan Szilágyi (PDF, 805 kB)

Róbert Šándor (PDF, 993 kB)


Čierny Balog

Ján Belko (PDF, 1 MB)

František Budovec (PDF, 508 kB)

Martin Pjater (PDF, 7 MB)

Michal Vetrák (PDF, 564 kB)


Detva

Branislav Baran (PDF, 611 kB)

Ján Sekereš (PDF, 1 MB)

Ján Šufliarsky (PDF, 529 kB)


Dobšiná

Milan Horváth (PDF, 1 MB)

Anna Klausmanová (PDF, 930 kB)

Marian Varga (PDF, 1 MB)


Dolný Kubín

Ján Beňuš (PDF, 613 kB)

Milan Ďaďo (PDF, 1 MB)

Pavol Heško (PDF, 1 MB)

Vladimír Kuteš (PDF, 612 kB)

Ján Prílepok (PDF, 1 MB)


Dubnica nad Váhom

Marián Antal (PDF, 757 kB)

Jozef Gašparík (PDF, 577 kB)

Robert Rafaj (PDF, 2 MB)

Emil Suchánek (PDF, 867 kB)

Peter Wolf (PDF, 2 MB)


Dunajská Lužná

Andrej Blizniak (PDF, 12 MB)

Juraj Jánošík (PDF, 1 MB)

Štefan Jurčík (PDF, 174 kB)


Dunajská Streda

Alexander Dakó (PDF, 1 MB)

Roland Hakszer (PDF, 1 MB)

Andrea Herceg (PDF, 1 MB)

Zoltán Horváth (PDF, 609 kB)


Dvory nad Žitavou

Branislav Becík (PDF, 640 kB)


Gabčíkovo

Gabriel Darnai (PDF, 1 MB)

Zoltán Jakus (PDF, 1 MB)


Galanta

Lucia Galambosová (PDF, 1 MB)

Peter Paška (PDF, 1 MB)

Katarína Štefunková (PDF, 597 kB)

Zsolt Takáč (PDF, 1 MB)


Gbely

Jozef Hazlinger (PDF, 55 kB)


Gelnica

Dušan Tomaško (PDF, 202 kB)


Handlová

Silvia Grúberová (PDF, 1 MB)

Peter Smorek (PDF, 3 MB)


Hlohovec

Ivan Baranovič (PDF, 1 MB)

Miroslav Kollár (PDF, 316 kB)

Oliver Pestún (PDF, 1 MB)


Holíč

Zdenko Čambal (PDF, 1 MB)


Hnúšťa

Anna Grácová (PDF, 2 MB)

Roman Lebeda (PDF, 440 kB)


Hriňová

Stanislav Horník (PDF, 711 kB)


Humenné

Miroslav Porochnavý (PDF, 1 MB)

Vladimír Ragan (PDF, 1 MB)

Miroslava Zajcevová (PDF, 439 kB)


Hurbanovo

Marián Botoš (PDF, 13 MB)

Mária Krivaneková (PDF, 1 MB)

Štefan Tomaščin (PDF, 908 kB)

Peter Závodský (PDF, 1 MB)


Chorvátsky Grob

Robert Kaffan (PDF, 397 kB)

Mária Tomanová (PDF, 431 kB)

Ferdinand Turinič (PDF, 1 MB)

Vladimíra Vydrová (PDF, 459 kB)


Ilava

Štefan Daško (PDF, 639 kB)

Peter Proszczuk (PDF, 359 kB)

Rastislav Turčík (PDF, 1 MB)

Viktor Wiedermann (PDF, 619 kB)

 
Ivanka pri Dunaji

Pavol Dax (PDF, 327 kB)

Ivan Schreiner (PDF, 1 MB)

Martin Šaulič (PDF, 1 MB)


Jarovnice

Marián Kyjovský (PDF, 1 MB)

Martin Molčan (PDF, 955 kB)


Kežmarok

Zdena Patakyová (PDF, 2 MB)


Kolárovo

Iveta Némethová (PDF, 526 kB)

Tibor Forró (PDF, 532 kB)


Komárno

Zoltán Benyó (PDF, 3 MB)

Zsolt Feszty (PDF, 2 MB)

Béla Keszegh (PDF, 152 kB)


Košice

Alena Bašistová (PDF, 384 kB)

Ján Dečo (PDF, 1 MB)

Jaroslav Džunko (PDF, 882 kB)

Richard Havrilla (PDF, 1 MB)

Džemal Kodrazi (PDF, 1 MB)

Milan Lesňák (PDF, 1 MB)

Jaroslav Polaček (PDF, 1 MB)

Miroslav Špak (PDF, 791 kB)


Košice - mestská časť Juh

Jaroslav Hlinka (PDF, 360 kB)

Viliam Knap (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Krásna

Marek Kažimír (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Nad jazerom

Anna Jenčová (PDF, 1 MB)

Martin Seman (PDF, 896 kB) 


Košice - mestská časť Sídlisko KVP

Marián Horenský (PDF, 999 kB)

Ladislav Lörinc (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Staré Mesto

Michal Djordjevič (PDF, 1 MB)


Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Peter Bozogáň (PDF, 614 kB)

Miloš Ihnát (PDF, 4 MB)

Branislav Jura (PDF, 477 kB)

Roman Lengyel (PDF, 826 kB)

Zuzana Slivenská (PDF, 452 kB)


Košice - mestská časť Šaca

Marek Hutník (PDF, 1 MB)

Lucia Iľaščíková (PDF, 827 kB)

Peter Šveda (PDF, 2 MB)

Daniel Petrík (PDF, 2 MB)


Košice - mestská časť Západ

Miroslav Tuleja (PDF, 2 MB)


Krásno nad Kysucou

Jozef Grapa (PDF, 887 kB)

Pavol Krkoška (PDF, 759 kB)


Kremnica

Alexander Ferenčík (PDF, 1 MB)

Jaroslav Slašťan (PDF, 378 kB)


Krompachy

Iveta Rušinová (PDF, 932 kB)


Krupina

Marián Hecl (PDF, 1 MB)

Eva Lukáčová (PDF, 1 MB)

Radoslav Vazan (PDF, 76 kB)


Kysucké Nové Mesto

Matej Fabšík (PDF, 4 MB)

Felícia Chromjaková (PDF, 932 kB)

Ľubomír Ježo (PDF, 2 MB)

Marián Mihalda (PDF, 1 MB)

Andrea Starinská (PDF, 4 MB)

František Šerík (PDF, 9 MB)

Jaroslav Šidlo (PDF, 995 kB)


Levice

Roman Karaffa (PDF, 985 kB)

Ján Krtík (PDF, 580 kB)

Petra Števková (PDF, 778 kB)


Levoča

Vladimír Adamkovič (PDF, 946 kB)

Mária Mlynárová (PDF, 1 MB)

Miroslav Vilkovský (PDF, 1 MB)


Liptovský Hrádok

Branislav Tréger (PDF, 1 MB)


Liptovský Mikuláš

Martin Chrapčiak (PDF, 693 kB)


Lučenec

Alexandra Pivková (PDF, 1 MB)

Renáta Endrödyová (PDF, 693 kB)


Malacky

Marián Novota (PDF, 420 kB)

Juraj Říha (PDF, 558 kB)


Martin

Marek Belák (PDF, 1 MB)

Ján Danko (PDF, 569 kB)

Marcel Maťovčík (PDF, 650 kB)

Stanislav Ondruš (PDF, 1 MB)

Michal Pliešovský (PDF, 1 MB)

Peter Vons (PDF, 3 MB)

Imrich Žigo (PDF, 1 MB)


Medzilaborce

Jozef Capcara (PDF, 2 MB)


Michalovce

Marián Biľo (PDF, 1 MB)

Rudolf Cifrák (PDF, 872 kB)

Dušan Goda (PDF, 1 MB)

Slavko Pavolko (PDF, 982 kB)

Erik Sibal (PDF, 1 MB)


Modra

Juraj Petrakovič (PDF, 157 kB)


Moldava nad Bodvou

Slavomír Borovský (PDF, 1 MB)

Silvia Harsányiová (PDF, 1 MB)

Oliver Kovács (PDF, 570 kB)

Juraj Sciranka (PDF, 1 MB)


Myjava

Jaroslav Foltín (PDF, 1 MB)


Námestovo

Milan Hubík (PDF, 1 MB)

Dávid Tarčák (PDF, 5 MB)


Nemšová

Stanislav Gabriš (PDF, 521 kB)

Branislav Krajči (PDF, 497 kB)

Miloš Mojto (PDF, 760 kB)

Anna Tupý Chlebanová (PDF, 91 kB)


Nesvady

Štefan Árvai (PDF, 636 kB)

Kristína Farkasová (PDF, 1 MB)

Zoltán Molnár (PDF, 1 MB)


Nitra

Marek Hattas (PDF, 669 kB)

Michal Ivan (PDF, 1 MB)

Renáta Kolenčíková (PDF, 1 MB)

Ľubomír Martinka (PDF, 1 MB)

Peter Oremus (PDF, 205 kB)

Róbert Sitár (PDF, 708 kB)

Štefan Štefek (PDF, 1 MB)


Nová Baňa

Viktória Valachovičová (PDF, 152 kB)


Nové Mesto nad Váhom

Filip Vavrinčík (PDF, 1 MB)


Nové Zámky

Otokar Klein (PDF, 1 MB)

Štefan Prešinský (PDF, 1 MB)


Oščadnica

Silvia Miklušáková (PDF, 687 kB)

Marián Plevko (PDF, 1 MB)


Partizánske

Jozef Božik (PDF, 1 MB)


Pezinok

Jozef Chynoranský (PDF, 67 kB)

Richard Oravec (PDF, 1 MB)

Oliver Solga (PDF, 573 kB)

Kvetoslava Štrbová (PDF, 729 kB)


Piešťany

Roman Chudý (PDF, 1 MB)

Peter Jančovič (PDF, 497 kB)

Zuzana Svrčeková (PDF, 1 MB)

Miloš Tamajka (PDF, 392 kB)

Martin Valo (PDF, 999 kB)

Samuel Vavrík (PDF, 1 MB)


Poltár

Martina Brisudová (PDF, 1 MB)

Peter Sitor (PDF, 1 MB)


Poprad

František Bednár (PDF, 1 MB)

Alexej Beljajev (PDF, 2 MB)

Marek Budzák (PDF, 911 kB)

Anton Danko (PDF, 1 MB)

Peter Dujava (PDF, 653 kB)

Peter Gápa (PDF, 14 MB)

Jozef Hrubovčák (PDF, 310 kB)

František Kornaj (PDF, 1 MB)

Jozef Košický (PDF, 1 MB)

Anna Schlosserová (PDF, 235 kB)

Jozef Švagerko (PDF, 1 MB)

Igor Wzoš (PDF, 2 MB)


Považská Bystrica

Andrej Péli (PDF, 1 MB)


Prešov

Stanislav Grega (PDF, 965 kB)

Pavel Hagyari (PDF, 535 kB)


Prievidza

Jana Michaličková (PDF, 5 MB)

Štefan Niko (PDF, 418 kB)


Púchov

Michal Bizoň (PDF, 1 MB)

Pavol Crkoň (PDF, 612 kB)

Miroslav Faktor (PDF, 1 MB)

Katarína Heneková (PDF, 874 kB)

Roman Hvizdák (PDF, 1 MB)

Irena Kováčiková (PDF, 3 MB)

Miroslav Kubičár (PDF, 415 kB)

Marian Michalec (PDF, 1 MB)


Rabača

Július Piták (PDF, 1 MB)


Rajec

Milan Lipka (PDF, 2 MB)

Emanuel Piala (PDF, 1 MB)

Ján Rybárik (PDF, 1 MB)


Raková

Anton Heglas (PDF, 1 MB)

Miroslav Mariak (PDF, 10 MB)

Miroslav Ondrušek (PDF, 1 MB)


Revúca

Karol Hatala (PDF, 787 kB)

Marko Rus (PDF, 1 MB)


Rimavská Sobota

Radovan Ceglédy (PDF, 1 MB)

Jozef Šimko (PDF, 402 kB)

Róbert Zagyi (PDF, 466 kB)


Rožňava

Michal Dominik (PDF, 1 MB)

Ján Lach (PDF, 792 kB)

Ľubomír Takáč (PDF, 1 MB)


Ružomberok

Igor Čombor (PDF, 1 MB)

Karol Javorka (PDF, 1 MB)

Róbert Kolár (PDF, 1 MB)


Sabinov

Ján Fekiač (PDF, 1 MB)

Gabriel Huraj (PDF, 1 MB)

Martin Jurko (PDF, 967 kB)

Daniela Lenková (PDF, 608 kB)

Michal Repaský (PDF, 4 MB)


Sečovce

Monika Bérešová (PDF, 220 kB)

Jozef Gamrát (PDF, 571 kB)

Ján Lukáč (PDF, 967 kB)

Marián Vasilišin (PDF, 704 kB)

Jozef Vojtko (PDF, 140 kB)

Senec

Dušan Badinský (PDF, 561 kB)

Rudolf Bittner (PDF, 1 MB)

Mária Hudáková (PDF, 9 MB)


Senica

Martin Džačovský (PDF, 1 MB)

Branislav Grimm (PDF, 1 MB)

Peter Hutta (PDF, 2 MB)

Ondrej Krajči (PDF, 128 kB)

Miroslav Riška (PDF, 1 MB)

Branislav Toman (PDF, 1 MB)


Sereď

Zuzana Horváthová (PDF, 1 MB)

Martin Tomčányi (PDF, 1 MB)


Skalica

Ľudovít Barát (PDF, 633 kB)

Jozef Hlavatý (PDF, 1 MB)

Oľga Luptáková (PDF, 2 MB)

Dušan Mareček (PDF, 1 MB)

Peter Pagáč (PDF, 1 MB)

Milan Roman (PDF, 983 kB)

Alena Carolina Maxima Schoppert Fulier (PDF, 215 kB)


Skalité

Andrea Šimurdová (PDF, 4 MB)

František Vasiľ (PDF, 1 MB)


Sládkovičovo

Pavol Doval (PDF, 1 MB)

Gábor Krommer (PDF, 200 kB)

Anton Szabó (PDF, 4 MB)


Smižany

Vladimír Dutko (PDF, 1 MB)

Michal Kotrady (PDF, 1 MB)


Snina

Jozef Bujnovský (PDF, 1 MB)

Daniela Galandová (PDF, 2 MB)

Jozef Savka (PDF, 3 MB)

Martin Šebák (PDF, 1 MB)

Mária Todáková (PDF, 1 MB)


Sobrance

Pavol Džurina (PDF, 982 kB)

Miroslav Kulko (PDF, 2 MB)

Marián Petro (PDF, 486 kB)


Spišská Belá

Jozef Kuna (PDF, 505 kB)

Marek Maliňák (PDF, 954 kB)

František Monka (PDF, 5 MB)

Sylvia Slavkovská (PDF, 327 kB)


Spišská Nová Ves

Miroslav Uhrin (PDF, 1 MB)


Stará Ľubovňa

Michal Biganič (PDF, 453 kB)

Jozef Kormaník (PDF, 1 MB)

Ľuboš Tomko (PDF, 327 kB)


Stará Turá

Leopold Barszcz (PDF, 557 kB)


Stropkov

Ondrej Brendza (PDF, 1 MB)

Jaroslav Berežný (PDF, 1 MB)

Martin Rusin (PDF, 1 MB)


Stupava

Elena Jaďuďová (PDF, 1 MB)

Roman Maroš (PDF, 1 MB)


Svätý Jur

Monika Oravcová (PDF, 1 MB)


Svidník

Marcela Ivančová (PDF, 1 MB)

Pavel Olejár (PDF, 520 kB)


Svit

Igor Hulín (PDF, 1 MB)

Ján Kalakaj (PDF, 526 kB)

Dáša Vojsovičová (PDF, 1 MB)

Vladimír Zentko (PDF, 1 MB)


Šahy

Štefan Gregor (PDF, 973 kB)

Pál Zachar (PDF, 1 MB)

Marián Zolcer (PDF, 1 MB)


Šaľa

Jozef Belický (PDF, 715 kB)


Šamorín

Jozef Bednár (PDF, 7 MB)

Vojtech Kovács (PDF, 1 MB)

Edita Lysinová (PDF, 567 kB)

Tibor Pogány (PDF, 1 MB)


Šaštín - Stráže

Radovan Prstek (PDF, 1 MB)

Jaroslav Suchánek (PDF, 9 MB)


Šenkvice

Milan Dugovič (PDF, 994 kB)


Štúrovo

Norbert Parkanský (PDF, 3 MB)

Karol Nagy (PDF, 1 MB)

Eugen Szabó (PDF, 346 kB)

Gabriel Szalatnyai (PDF, 2 MB)


Šurany

Alžbeta Danielová (PDF, 13 MB)

Dušan Rampašek (PDF, 551 kB)

Ján Štark (PDF, 691 kB)


Topoľčany

Vladimír Danko (PDF, 1 MB)

Alexandra Gieciová (PDF, 572 kB)

Marián Kapusta (PDF, 1 MB)


Tornaľa

Štefan Dusza (PDF, 853 kB)

Zoltán Szajko (PDF, 1 MB)


Trebišov

Marek Čižmár (PDF, 499 kB)

Beáta Kereštanová (PDF, 967 kB)


Trenčín

Miloš Mičega (PDF, 1 MB)

Richard Rybníček (PDF, 314 kB)

Ľubomír Žabár (PDF, 12 MB)


Trnava

Peter Bročka (PDF, 1 MB)

Marián Galbavý (PDF, 109 kB)

Peter Ondrejka (PDF, 256 kB)

Vanesa Šteinerová (PDF, 1 MB)


Trstená

Magdaléna Zmarzláková (PDF, 306 kB)


Turčianske Teplice

Ľubomír Hanko (PDF, 804 kB)

Igor Hus (PDF, 4 MB)

Michal Sygút (PDF, 1 MB)

Erik Štefák (PDF, 981 kB)


Turzovka

Kamil Kobolka (PDF, 453 kB)

Štefan Kompánek (PDF, 461 kB)

Eleonóra Nekorancová (PDF, 2 MB)

Antonín Závodník (PDF, 272 kB)


Tvrdošín

Erik Gandi (PDF, 470 kB)

Ivan Plevík (PDF, 462 kB)

Ivan Šaško (PDF, 589 kB)


Veľké Kapušany

Stela Očenášová (PDF, 347 kB)

Peter Petrikán (PDF, 1 MB)


Veľký Krtíš

Ladisla Černý (PDF, 823 kB)


Veľký Meder

Gergö Holényi (PDF, 1 MB)

Samuel Lojkovič (PDF, 912 kB)

Jozef Sziszák (PDF, 975 kB)

Alžbeta Vrezgová (PDF, 1 MB)


Veľký Šariš

Viliam Kall (PDF, 646 kB)

Mikuláš Krajňák (PDF, 596 kB)


Vráble

Peter Trubíni (PDF, 1 MB)


Vranov nad Topľou

Pavol Molčan (PDF, 955 kB)

Ján Ragan (PDF, 2 MB)


Vrbové

Ján Janoška (PDF, 1 MB)

Ema Maggiová (PDF, 577 kB)

Gabriela Nagyová (PDF, 967 kB)

František Tahotný (PDF, 818 kB)


Vrútky

Miroslav Mazúr (PDF, 896 kB)

Branislav Zacharides (PDF, 1 MB)


Zákamenné

Kamil Beňuš (PDF, 1 MB)

Karol Glejtek (PDF, 507 kB)

Peter Klimčík (PDF, 817 kB)

Dominik Rypák (PDF, 435 kB)


Zlaté Moravce

Marta Balážová (PDF, 1 MB)


Zvolen

Lenka Balkovičová (PDF, 1 MB)

Miroslav Kusein (PDF, 388 kB)

Roland Schaller (PDF, 3 MB)

Matej Snopko (PDF, 955 kB)


Žarnovica

Rudolf Vallo (PDF, 1 MB)


Želiezovce

Kamil Halgaš (PDF, 11 MB)

Ondrej Juhász (PDF, 6 MB)

Mária Šedivá (PDF, 135 kB)


Žiar nad Hronom

Mariana Páleníková (PDF, 807 kB)


Žilina

Peter Fiabáne (PDF, 373 kB)

Patrik Groma (PDF, 910 kB)

Ľudmila Chodelková (PDF, 575 kB)

Martin Kapitulík (PDF, 803 kB)