Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 7. júl 2020, utorok
 

Pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie udelili ocenenia

26. 06. 2019

V Liptovskom Jáne sa 24.-25. júna 2019 uskutočnila pracovná porada a športový deň odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR. Pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku udelil riaditeľ odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR Ján Dudák ocenenia.

 

Na ich odovzdávaní sa v utorok 25. júna 2019 zúčastnil aj štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič.

„Dovoľte, aby som v mene vedenia rezortu vnútra vyjadril obdiv vašej práci. Pred pár dňami som mal možnosť zúčastniť sa na veľmi vydarených oslavách 70. výročia policajnej kynológie na Slovensku. Priznám sa, že z programu a ukážok vašej práce na hrade Červený Kameň som zostal uveličený. Želám vám, nech sa vám darí nielen v práci, ale i v súkromnom živote," povedal Rudolf Urbanovič.

Odovzdávanie ocenení

„Veľmi si vážime, že si pán štátny tajomník v nabitom programe našiel čas a zavítal medzi nás aj do Liptovského Jána. Svojim kolegom ďakujem za vykonanú prácu a blahoželám k oceneniam. Všetko, čo sme dokázali a ešte dokážeme, je dielom celého kolektívu," zdôraznil Ján Dudák, riaditeľ odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR.

 Odovzdávanie ocenení

  • Pamätná plaketa odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR pri príležitosti 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku bola udelená Rudolfovi Urbanovičovi a Jozefovi Nosálovi.

Odovzdávanie ocenení

  • Pamätná plaketa za osobný prínos a dlhoročnú spoluprácu na odbore kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru SR bola udelená Anne Dzúrovej, Jiřímu Koldovi a Jozefovi Pavlíkovi.
  • Plaketa riaditeľa za pomoc a spoluprácu pri realizácii osláv 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku bola udelená Henrichovi Richterovi, Júlii Zlejšej, Martinovi Paľovi, Martine Idešicovej, Mariánovi Zgolovi, Marcelovi Kellnerovi, Marošovi Strakovi a Jurajovi Málikovi.

Ocenení účastníci stretnutia

  • Ďakovný list riaditeľa za pomoc a spoluprácu pri realizácii osláv 70. výročia vzniku policajnej kynológie na Slovensku bol udelený Zuzane Paľovej, Jane Kamasovej, Silvii Čikelovej, Ivane Spustovej, Simone Koldovej a  Monike Vikovej.
 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

Staň sa kadetom - prečítaj si, ako na to

  • e-SLUŽBY MV SR
    Pri evidencii vozidiel môžete využívať aj elektronické služby