Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Európske programy

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 19. jún 2021, sobota
 

Fondy pre oblasť vnútorných záležitostí 2021-2027

spolufinancovane

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky ako riadiaci orgán Fondu pre vnútornú bezpečnosť (ISF) pre programové obdobie 2021-2027 pripravilo na základe podkladov od partnerov a Európskej komisie návrh programu ISF, ktorý si Vám v súlade s princípom partnerstva dovoľujeme zaslať na pripomienky (len relevantné časti návrhu programu). Akcie navrhnuté na financovanie vychádzajú z návrhu nariadenia Európskeho parlamentu a Rady, ktorým sa zriaďuje Fond pre vnútornú bezpečnosť, najmä z jeho prílohy III.

Pripomienky vecného charakteru môžete zaslať na emailovú adresu TA.13G4@DJF.DYA@ v termíne do 11. júna 2021.


Ministerstvo vnútra SR ako riadiaci orgán programu Fondu pre azyl, migráciu a integráciu 2021-2027 (AMIF) pripravilo na základe podkladov od partnerov a pripomienok Európskej komisie návrh programu AMIF. Akcie navrhnuté na financovanie vychádzajú z návrhu nariadenia EP a Rady, ktorým sa zriaďuje Fond pre azyl, migráciu a integráciu, najmä z jeho prílohy III.

Vaše pripomienky k predmetnému návrhu programu môžete zaslať na emailovú adresu TA.13G4@DJF.DYA@ v termíne do 28.mája 2021.

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]

Minister

Roman Mikulec
ROMAN MIKULEC je ministrom vnútra od 21. marca 2020.

» viac informácií 

Fotogalérie

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)