Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 1. marec 2024, piatok
 

Vymenovanie novej riaditeľky na Okresnom riaditeľstve HaZZ v Pezinku

03. 10. 2023

pplk. Ing. Eva Orlická - vymenovaná na zastupovanie riaditeľa

Dňom 1. októbra 2023 bola riaditeľom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave vymenovaná na zastupovanie riaditeľa Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Pezinku pplk. Ing. Eva Orlická.
Vedúca oddelenia požiarnej prevencie Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Pezinku si rozhodnutie o vymenovaní na zastupovanie nariadeného – riaditeľa okresného riaditeľstva, oficiálne prevzala z rúk riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Bratislave plk. Ing. Dušana Timka v pondelok 2. októbra 2023.
Vo funkcii riaditeľa Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku pôsobil od 1. apríla 2020 plk. Mgr. Vladimír Bartoš, ktorý po viac ako 31 rokoch odslúžených medzi hasičmi požiadal o ukončenie služobného pomeru.
Eva Orlická študovala na Slovenskej vysokej škole technickej, na Fakulte chemickotechnologickej. V roku 1995 nastúpila na Okresnú správu Zboru požiarnej ochrany Bratislava-vidiek ako samostatný odborný referent. Následne od roku 1997 vykonávala funkciu náčelníka oddelenia preventívno-technického na Odbore požiarnej ochrany na Okresnom úrade v Senci. Od 1. apríla 2002 je vedúcou oddelenia požiarnej prevencie na Okresnom riaditeľstve Hasičského a záchranného zboru v Pezinku.

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]