Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 14. júl 2024, nedeľa
 

Zásahová činnosť hasičov v stredu 16. 8. 2023 v súvislosti s nepriaznivým počasím

17. 08. 2023

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Bratislavskom kraji a členovia Dobrovoľných hasičských zborov obcí Bratislavského kraja zasahovali v súvislosti s nepriaznivým počasím v stredu 16. augusta 2023 celkom 22-krát. Hasiči  v stredu popoludní a podvečer odstraňovali spadnuté stromy z ciest, miestnych komunikácií, z osobných motorových vozidiel, odčerpávali vodu z priestorov objektov a vyťahovali vozidlá uviaznuté na zaplavených komunikáciách.
Príslušníci hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy zasahovali 10-krát, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Pezinku (z hasičskej stanice v Pezinku) zasahovali 1-krát, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Malackách zasahovali 1-krát a členovia Dobrovoľných hasičských zborov obcí Zohor, Devínska Nová Ves, Ružinov a Jarovce  zasahovali 10-krát.
Celkom zasahovalo 28 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru so 7 kusmi hasičskej techniky a 17 členov Dobrovoľných hasičských zborov so 6 kusmi hasičskej techniky.

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]