Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 15. jún 2021, utorok
 

Dopravná nehoda dvoch motorových vozidiel na rýchlostnej ceste R1 v okrese Zlaté Moravce.

24. 11. 2020

zničená dodávka na ceste

Dňa 23.11.2020 v ranných hodinách krátko po 06:00 hod., bola na linku tiesňového volania nahlásená dopravná nehoda dvoch motorových vozidiel na rýchlostnej ceste R1 v okrese Zlaté Moravce.

Na mieste udalosti zasahovalo deväť hasičov z hasičskej stanice Zlaté Moravce so štyrmi kusmi techniky.  Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide o dopravnú nehodu kamiónu a dodávky, ktoré sa po zrážke nachádzali na vozovke a tvorí prekážku v cestnej premávke. Pred dopravnou nehodou sa v dodávke nachádzali tri osoby. V čase príchodu hasičov na miesto dopravnej nehody sa jedna osoba z dodávky nachádzala mimo vozidla s ľahkými zraneniami a dve osoby boli zakliesnené v dodávke. V kamióne sa nachádzal vodič, ktorý nebol zranený. Osoby z dodávky boli hasičmi vyslobodené a bola im poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Následne po vyslobodení bola jedna osoba s ťažkými poraneniami pripravená na transport do zdravotníckeho zariadenia. Druhá osoba utrpela vplyvom dopravnej nehody zranenia, ktorým na mieste nehody podľahla. Po príjazde odťahovej služby hasiči asistovali pri nakladaní vozidla na vozidlo odťahovej služby. Po naložení havarovaného vozidla sa hasiči vrátili na hasičskú stanicu.

 
 
 
 

Dôležité odkazy

 

 

Dôležité oznamy

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)