Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 14. máj 2021, piatok
 

Na R1 v okrese Zlaté Moravce po dopravnej nehode zhorelo osobné motorové vozidlo

19. 08. 2020

foto1

Dňa 16.08.2020 krátko po 14:00 hod., bola na linku tiesňového volania 150 nahlásená dopravná nehoda jedného motorového vozidla na rýchlostnej ceste R1 približne na 78 km v okrese Zlaté Moravce.

Na mieste udalosti zasahovali traja hasiči z hasičskej stanice v Zlatých Moravciach s jedným kusom techniky. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, z následným požiarom. Vozidlo sa nachádzalo na vozovke a nikto sa v ňom nenachádzal. Pri dopravnej nehode došlo k ľahkým povrchovým poraneniam dvoch osôb. Zraneným účastníkom dopravnej nehody bola hasičmi poskytnutá predlekárska prvá pomoc.  Horiace vozidlo bolo hasičmi uhasené a na vozidle boli vykonané opatrenia na zabránenie úniku prevádzkových kvapalín do okolitého prírodného prostredia. Po zbalení vecných prostriedkov sa hasiči vrátili na hasičskú stanicu.

 
 
 
 

Dôležité odkazy

 

 

Dôležité oznamy

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)