Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 10. máj 2021, pondelok
 

Nový riaditeľ na Krajskom riaditeľstve Hasičského a záchranného zboru v Nitre

13. 09. 2019

Dňa 9. septembra 2019 bol prezidentom Hasičského a záchranného zboru Pavlom Nerečom vymenovaný do funkcie riaditeľa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre pplk. Ing. Petr Tánczos, PhD. Petr Tánczos študoval odbor požiarna ochrana na Technickej univerzite vo Zvolene. Na spomínanej univerzite absolvoval v roku 2013 doktorandské štúdium a získal titul PhD.

V Hasičskom a záchrannom zbore pôsobí od roku 2007, kedy pracoval na Okresnom riaditeľstve HaZZ v Nitre ako hasič záchranár. Od roku 2009 pôsobil na Okresnom riaditeľstve HaZZ v Dunajskej Strede ako odborný inšpektor oddelenia prevádzkovo-technického. Od roku 2015 pôsobil ako okresný riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Komárne.

Ďakujeme predchádzajúcemu riaditeľovi plk. Ing. Pavlovi Nerečovi za úspešné roky vedenia Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, vytváranie efektívneho   a príjemného pracovného prostredia, odborný a zároveň ľudský prístup.

Zároveň prajeme nastupujúcemu riaditeľovi veľa úspechov vo funkcii a tešíme sa na novú spoluprácu.

 
 
 
 

Dôležité odkazy

 

 

Dôležité oznamy

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)