Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 20. máj 2024, pondelok
 

Pri príležitosti 11. ročníka celoslovenského policajného a hasičského výstupu ocenili policajtov

27. 09. 2019

urbanovic-vystup-policajti-sept2019-ilustr

V predvečer už 11. ročníka celoslovenského policajného a hasičského výstupu sa v Jasnej za účasti štátneho tajomníka ministerstva vnútra SR Rudolfa Urbanoviča uskutočnilo symbolické otvorenie podujatia. Jeho súčasťou bolo aj ocenenie troch príslušníkov polície.

Michala Boršča a Milana Iža (vyšetrovateľov 2. oddelenia vyšetrovania odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trebišove) a Radoslava Kalaninu (zástupcu veliteľa mobilnej zásahovej jednotky riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície v Sobranciach) v piatok 27. septembra 2019 ocenil pamätnou medailou III. stupňa Milan Petrula, riaditeľ Úradu Ekumenickej a pastoračnej služby ministerstva vnútra.

Odovzdávanie ocenení

Policajti si ocenenia z rúk Milana Petrulu a Rudolfa Urbanoviča prevzali za dlhodobú spoluprácu a osobitný prínos pri napĺňaní duchovného poslania úradu.

Odovzdávanie ocenení

Štátny tajomník rezortu vnútra Rudolf Urbanovič policajtom a hasičom zaželal úspešný výstup, ktorého trasa tento rok viedla z Čertovice na Chatu M.R. Štefánika, Ďumbier a Chopok. „Je výborné, že aj takýmto športovým spôsobom si udržiavate a budujete nové vzťahy a vymieňate skúsenosti z vašej náročnej práce. Často sa stretávate pri rôznych udalostiach, no teraz sa stretnete v horách, kde váš výstup napíše už úctyhodnú 11. kapitolu," povedal Rudolf Urbanovič.

Odovzdávanie ocenení

 

Dôležité odkazy

Ako postupovať?

Dôležité oznamy