Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 24. jún 2024, pondelok
 

Dopravná nehoda pri obci Dubodiel

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
14. 07. 2023

Dňa 13. júla, krátko pred pol desiatou hodinou predpoludním, bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala v k.ú. obce Dubodiel, v okrese Trenčín.

Na miesto udalosti boli vyslaní šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Trenčína s jedným zásahovým a jedným sanitným vozidlom.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo prvotným prieskumom zistené, že havarované vozidlo zostalo uviaznuté mimo vozovky, kde bolo prevrátené na boku a opreté o strom. Dvojčlennej posádke pomohli dostať sa z vozidla okoloidúci občania.

Zasahujúci hasiči – zdravotní záchranári zabezpečili miesto udalosti a preverili zdravotný stav oboch osôb. Prvú zranenú osobu príslušníci HaZZ ošetrili na mieste a druhú po poskytnutí predlekárskej pomoci transportovali na ďalšie ošetrenie do nemocnice. Súčasne na postihnutom vozidle vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia a havarovaný automobil stabilizovali.

Po zdokumentovaní udalosti príslušníci HaZZ pomocou motorovej píly sprístupnili miesto na manipuláciu s vozidlom, ktoré pomocou autonavijáka prevrátili a následne presunuli späť na vozovku.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy