Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 2. marec 2021, utorok
 

Dopravná nehoda pri obci Košecké Podhradie

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
10. 01. 2021

Dňa 9. januára, krátko pred pol treťou hodinou poobede bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala v katastri obce Košecké Podhradie, v okrese Ilava.

Na zásah boli postupne vyslaní šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Dubnice nad Váhom a Trenčína s dvomi zásahovými vozidlami.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že havarovaný automobil zostal prevrátený na boku, uviaznutý v potoku cca 1,5 metra pod úrovňou vozovky. Dvaja účastníci dopravnej nehody sa nachádzali bez zranení mimo vozidla.

Dubnickí hasiči zabezpečili miesto dopravnej nehody a preverili zdravotný stav oboch osôb. Po príchode hasičov z Trenčína so špecialnou vyslobodzovacou technikou bolo postihnuté vozidlo uviazané pomocou nosných popruhov a prostredníctvom hydraulickej ruky vytiahnuté z koryta potoka na vozovku. Následne bolo bezpečne naložené na vozidlo odťahovej služby.

K úniku prevádzkových kvapalín z havarovaného vozidla nedošlo.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)