Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 2. marec 2021, utorok
 

Dopravná nehoda pri obci Podlužany

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
13. 01. 2021

Dňa 12. januára, krátko po pol piatej hodine poobede bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala v katastri obce Podlužany, v okrese Bánovce nad Bebravou.

Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Bánoviec nad Bebravou s jedným zásahovým vozidlom.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že havarovaný automobil sa nachádza mimo vozovky, prevrátený na strechu. Pri dopravnej nehode sa zranil vodič, ktorý bol z vozidla vytiahnutý náhodne okoloidúcou osobou.

Zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti a zranenej osobe poskytli do príchodu zdravotných záchranárov predlekársku prvú pomoc a ošetrenie. Po príchode posádky ZZS bola zranená osoba prevezená na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou prevrátili hasiči havarovaný automobil späť na kolesá a vykonali jeho protipožiarne zabezpečenie.

K úniku prevádzkových kvapalín z postihnutého vozidla nedošlo.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)