Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 10. máj 2021, pondelok
 

Dopravná nehoda v Brezovej pod Bradlom

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
29. 10. 2020

Dňa 26. októbra, krátko pred deviatou hodinou večer, bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na Myjavskej ulici v meste Brezová pod Bradlom, v okrese Myjava.

Na zásah boli vyslaní piati príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Myjavy s jedným zásahovým vozidlom.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že havarované vozidlo zostalo uviaznuté v poli, cca 25 metrov od vozovky, prevrátené na boku. Vodič sa nachádzal mimo vozidla v starostlivosti posádky ZZS, pričom v postihnutom automobile zostala zakliesnená jedna zranená osoba.

Myjavskí hasiči zabezpečili miesto udalosti a zranenej osobe poskytli predlekársku pomoc a ošetrenie. Túto pomocou hydraulického zariadenia a nosidiel vyslobodili z vozidla a transportovali do sanitky ZZS. Následne na postihnutom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a po zdokumentovaní udalosti políciou, prevrátili havarovaný automobil späť na kolesá a asistovali pri jeho bezpečnom naložení na vozidlo odťahovej služby.

K úniku prevádzkových kvapalín z havarovaného vozidla nedošlo.

 
 
 
 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy

 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)