Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Hasiči a záchranári

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 30. máj 2024, štvrtok
 

Dopravná nehoda v Nemšovej

tlačové správy  |  cvičenia  |  hasičský šport
14. 05. 2023

Dňa 13. mája, krátko pred jednou hodinou poobede bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na Kukučínovej ulici v meste Nemšová – m.č. Luborča, v okrese Trenčín.

Na zásah boli vyslaní šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Dubnice nad Váhom a Trenčína s jedným zásahovým a s jedným sanitným vozidlom.

Po príchode hasičov na miesto dopravnej nehody bolo zistené, že motorové vozidlo zostalo následkom udalosti uviaznuté vo zvodidlách. Havarovaný automobil zasahoval do jedného jazdného pruhu, pričom z neho vytekali prevádzkové kvapaliny. Zranený vodič sa nachádzal mimo vozidla, v starostlivosti miestnych občanov.

Zasahujúci hasiči vykonali prvotné a druhotné vyšetrenie vodiča a do príchodu posádky zdravotníkov mu poskytli prvotné ošetrenie. Po príchode ZZS bola zranená osoba odvezená na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru vykonali na postihnutom vozidle protipožiarne opatrenia a prostredníctvom absorpčnej látky zachytili a z vozovky odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy